Słowami Joanny Prorok, mamy Mateusza – podopiecznego naszej Fundacji

 

Zalążkiem powstania książki był mój blog Kardio Zakręcony Świat, który zaczęłam pisać po usłyszeniu decyzji profesora Michała Zakliczyńskiego informującego o wpisaniu mnie na Krajową Listę Oczekujących. Listę otwierającą moją nową drogę pod nazwą: transplantacja serca. Czas oczekiwania na NOWE zdrowe serce był przełomem w moim życiu.

Dochód z zakupu książek trafiać będzie na subkonto naszego Mateusza w FundacjI „Przyszłość dla Dzieci” . Także jeśli interesuje Was jej zakup wraz z osobistą dedykacją ode Mnie- zapraszam do kontaktu za pośrednictwem Facebooka. Koszt książki to 30zl (jeśli z wysyłką 40zł).

Książka jest w formie pamiętnika. Emocje, które towarzyszyły Mi podczas jego pisania miały pozostać na blogu którego wówczas pisałam (i nadal kontynuuje). Ale los i ludzie wokół mnie chcieli inaczej (za co serdecznie wszystkim dziękuję) I książka ujrzała światło dzienne.

Czy jest warta przeczytania?

Pozostawiam to Wam do oceny. Ja wiem jedno:

„Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą”.

– i tak jak Ja wygrałam swoje życie, a uwierzcie, że lekko nie było – tak samo wiem, że nasz syn podaży tą samą ścieżką co mama

 

Możesz też przekazać darowiznę wpłacając na konto: 21 1240 1590 1111 0010 2531 7517, wpisując w tytule wpłaty „Mateusz Prorok”.