2 stycznia o świcie w Ostródzie spłonął dom. W wyniku pożaru pięcioosobowa rodzina straciła, nie tylko, dach nad głową. Sześcioletnia Vanessa, jej bracia Denis 8 lat i Dawid 12 lat oraz ich rodzice stracili wszystko. Sami nie dadzą rady! Razem dajmy im lepszą przyszłość, nowy start w roku, który zaczął się tak tragicznie.

Mama, ratując dzieci, została poparzona i sama potrzebuje pomocy. Aktualnie pani Larysa przebywa w szpitalu. Tata robi co może, aby pomóc rodzinie przetrwać traumę. Pomóżmy im!

Rozbuchany ogień błyskawicznie trawił wszystko, co napotkał. Spłonęły nie tylko dobra materialne, spłonęło wszystko, spłonął dom. Dom, który od 2 lat, krok po kroku, w miarę możliwości i przy wsparciu najbliższych, rodzina wyremontowała. Teraz mogli się, w końcu, nim cieszyć, ale teraz nie mają nic.

Pan Krystian musi myśleć, co dalej, jak to wszystko ogarnąć, odremontować, posklejać i zapomnieć o tym co złe. Mają tylko, i aż, dobrych ludzi wokół. Ludzi, którzy rozumieją, którzy podadzą pomocną dłoń. Wiele dni zajmie, zanim dadzą radę to wszystko odbudować. Odbudować dom, jak i poczucie bezpieczeństwa, które tak nagle stracili.

Jest zima. Dom trzeba szybko osuszyć, wzmocnić, zabezpieczyć, a potem zrobić wszystko, by jak najszybciej mógł się nadawać to ponownego zamieszkania.

To duże koszty, których rodzina pani Larysy i pana Krystiana nie jest w stanie tak nagle ponieść. Potrzebna im pomoc ludzi o otwartych sercach.

Fot. Archiwum prywatne rodziny

Pokaż swoją MOC, wpłać darowiznę i zaproś innych do pomagania!

Możesz też przekazać darowiznę, wpłacając na konto: 21 1240 1590 1111 0010 2531 7517, wpisując w tytule wpłaty „pożar w Ostródzie — pomoc rodzinie”.

Dziękujemy!