Zbieraj pieniądze na rzecz fundacyjnych dzieci.  Zaproś znajomych by i oni mogli pomóc chorym  i niepełnosprawnym dzieciom z Warmii i Mazur. Wesprzyj je w niekończącej się walce o lepszą codzienność. 

Razem stwórzmy drużynę Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”! Połączmy siły i wybiegajmy im dobrą przyszłość!

#MaszMoc!
Jeśli chcesz, by Twoje bieganie stało się czymś więcej, sprzedaj sportowego bakcyla znajomym i spraw by wspólnie z Tobą chcieli czynić DOBRO!  Załóż tu WIRTUALNĄ SKARBONKĘ określ kwotę którą chcesz zebrać, zbieraj pieniądze.  Podejmuj i rzucaj wyzwania znajomym, pobiegnij w VI PATA WARNELAND Ultramaratonie Warmińskim. Wspieraj fundacyjne dzieci w ich żmudnych zmaganiach  o zdrowie i sprawność fizyczną. My w zamian zagwarantujemy Ci świetną zabawę!

Masz moc, Ty decydujesz!

Jeśli tylko będziesz chciał zaprosić do pomocy dzieciom swoich znajomych, masz taką możliwość. Założenie wirtualnej skarbonki jest bardzo proste!

VI PATA WARNELAND Ultramaraton Warmiński – skarbonka charytatywna krok po kroku:

  1. Wypełnij formularz dostępny TUTAJ
  2. Napisz kilka słów o sobie. 
  3. Załącz swoje zdjęcie.  
  4. Podaj kwotę, którą chciałbyś zebrać. 

Na tej podstawie na naszej stronie założymy Ci „skarbonkę”, za pośrednictwem której Twoi przyjaciele, rodzina i sąsiedzi będą mogli finansowo wspierać Twój udział w Warnelandzie, a tym samym będziecie wspierać podopiecznych Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”. Link bezpośredni do skarbonki, dostaniesz w ciągu 3 dni roboczych. Będzie ona widoczna niżej w tej zbiórce. Będziesz mógł ją udostępniać np. w mediach społecznościowych!

Cel jest jeden – biegamy i pomagamy!

Szlachetną rywalizację czas zacząć!

Zapraszamy do odwiedzania strony wydarzenia.