Wspólnie zawalczmy o przyszłość naszych fundacyjnych dzieci. Podopieczni Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”, to dzieci z najróżniejszych zakątków naszej pachnącej wodą i lasem krainy. I mimo, że wszystkie urodziły się w przepięknych okolicznościach przyrody – to nie wszystkim, jeśli chodzi o zdrowie, szczęście dopisało. Każdego roku, rośnie liczba dzieci, które są pod skrzydłami naszej fundacji.

Wszyscy kochamy nasz region. Z dumą podnosimy głowę, gdy słyszymy o Warmii i Mazurach. Mamy tu przejrzyste jeziora, szumiące lasy, czyste powietrze i przyciągający wzrok widoki. Być może nasze krajobrazy, tak jak muzyka łagodzą obyczaje, bo Warmia i Mazury – to też olbrzymia liczba osób o empatycznych sercach. Niezwykle nas to cieszy, bo mamy komu pomagać.

Zapraszamy Was, zawalczcie razem z nami o zdrowie, sprawność i życie bez bólu pół tysiąca chorych dzieci. Poszkodowane losem czekają na pomoc. To właśnie dla nich każdego dnia walczymy, o lepszą, zdrowszą PRZYSZŁOŚĆ.

Wspólnie nieśmy pomoc najbardziej potrzebującym dzieciom z Warmii i Mazur.

Dzięki waszemu wsparciu  sfinansujemy im leki i rehabilitację, kupimy najnowszej generacji pompę insulinową i kolorowe wózki inwalidzkie, czy opłacimy ratującą życie operację. Tego potrzebują fundacyjne dzieci. To Wasi sąsiedzi, koleżanki i koledzy Waszych dzieci. Wspierać ich to jak pomagać najbliższym!

Masz MOC!

Możesz też przekazać darowiznę wpłacając na konto: 21 1240 1590 1111 0010 2531 7517, wpisując w tytule wpłaty „Walczymy o przyszłość”.

Wspólnie Możemy Zrobić Więcej!