Bukiet Pomocy – to nasza akcja dzięki której możecie zrobić frajdę dzieciom które pozostają pod fundacyjną opieką. Wystarczy, że zapraszając gości weselnych poprosicie ich, aby zamiast kwiatów przynieśli Wam zabawki, gry, artykuły szkolne, książki. Możecie też poprosić gości, by w kopertach z napisem „kwiaty”, dali Wam pieniądze przeznaczone na ich zakup. Trafią one do podopiecznych naszej fundacji, a przeznaczone zostaną na ich leczenie i rehabilitację.

Młoda para pochodzi Nowego Miasta Lubawskiego lecz swoją codzienność związała z Olsztynem. Planując swój ślub od początku wiedzieli, że nie będą chcieli od gości kwiatów. Sami przyznali, że nie lubią gdy coś się marnuje, a tak byłoby z kwiatami, które prędzej czy później by zwiędły. Postanowili skorzystać z opcji Bukietu Pomocy i wesprzeć podopiecznych naszej Fundacji.

Pani Ania pracuje w Michelin i jak sama przyznaje niestety nie mogła wziąć udziału w naszej wspólnej akcji „Kilometry Pomocy” która polegała na tym, że firma płaciła za każdy pokonany kilometr , a biegacze i rowerzyści zadbali o to, aby tych kilometrów było jak najwięcej. Zebraliśmy wówczas 90 tys. zł i dzięki tej kwocie mogliśmy zaopatrzyć dwa szpitale w sprzęt medyczny. To właśnie wtedy Pani Ania dowiedziała się o naszej Fundacji. Do decyzji o zbieraniu podczas ślubu przyborów szkolnych nie musiała namawiać przyszłego męża. Tym bardziej, że wesele zaplanowane było na połowę sierpnia i w sklepach na półkach piętrzyły się już kolorowe przybory szkolne. Goście również podłapali pomysł, a ich kreatywność w pakowaniu prezentów zaskoczyła nawet parę młodą.

Państwo młodzi jak sami przyznają, bardzo lubią dzieci. Cieszą się, że mogli dołożyć swoją cegiełkę do tego, aby pomóc naszym podopiecznym oraz, że mogli dać przykład innym parom jak w prosty sposób można uszczęśliwić wiele dzieci, które pozostają pod opieka Fundacji.

Jeśli planujecie ślub i chcielibyście wziąć przykład z Ani i Darka, to nie zwlekajcie i przyłączcie się do naszej akcji Bukiet Pomocy.

Karolina Lewandowska

Podopiecznym Fundacji „Przyszłość dla Dzieci” można pomóc w każdej chwili wpłacając pieniądze na konto: 58 1240 1590 1111 0000 1453 6887.