Najpierw odbył się pokaz Zumby fitness w wykonaniu pań – na co dzień uczęszczających na zajęcia do Siłowni u Jacka w Działdowie. Pokaz poprowadziła instruktorka zumby Joanna Berestowska.
W drugiej części imprezy odbył się koncert zespołu Zielone Ludki. Zespół Zielone Ludki był półfinalistą programu Must Be The Music.

Chłopiec ma poparzone ok. 30 proc. powierzchni ciała (twarz, szyję, ręce, klatkę piersiową i plecy). Kajtek ma poparzenia II i III stopnia. Chłopczyk jest już po przeszczepie skóry i czekają go kolejne zabiegi. Potrzebne są więc pieniądze na jego dalsze leczenie, tj. specjalistyczne ubranka uciskowe, plastry silikonowe, maści, leki. — Za każdą pomoc serdecznie dziękujemy — mówi mama Lidia Nyga-Skwara.


Jak możesz pomóc:
Fundacja „Przyszłość dla Dzieci”. Przekaż 1 proc. podatku, KRS 0000148747 z dopiskiem „Kajtek Skwara”. 
Subkonto, na które można dokonywać wpłat na leczenie i rehabilitację chłopca: 21 1240 1590 1111 0010 2531 7517 z dopiskiem „Kajtek Skwara”.


Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na pisz.wm.pl w ramkę „ ZAŁÓŻ PROFIL „, która znajduje się w prawym, górnym rogu strony. Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Pomogę: Igor Hrywna

Zumba i Zielone Ludki. Koncert charytatywny dla Kajtka