Zumba na plaży to wyjątkowe wydarzenie łączące pasję do tańca z pomaganiem. Już dziś zapraszamy Was na 6 edycję tego niesamowitego wydarzenia, dlatego spotkajmy się razem na plaży w Olsztynie z najlepszymi instruktorami w rytmie doskonałej muzyki.

Zumba na plaży to bez wątpienia wyjątkowe wydarzenie gdzie pełni pasji ludzie spotykają się razem i przez 3 godziny wspólnie tańczą pomagając małym podopiecznym fundacji. VI edycja tego wydarzenia odbędzie się 27 sierpnia nad jeziorem Ukiel w Olsztynie. Jak co roku spotkamy się na boisku do koszykówki na terenie Centrum Rekreacyjno-Sportowym Ukiel w Olsztynie.

Wyjątkowi i pełni energii instruktorzy, zapewnią trzygodzinny maraton Zumby. Gwarantujemy dużo wspaniałej zabawy, dobrego humoru i aktywnego wypoczynku! Maraton startuje o 12:00 dlatego od 11:30 zapraszamy po odbiór opasek uprawniających do wejścia na teren wydarzenia.

Co zrobić aby wziąć udział w maratonie „Zumba na plaży”?


ZAREJESTRUJ SIĘ: https://przyszloscdladzieci.org/zumba-2023-rejestracja/
OPŁAĆ START – minimum 30zł: https://pdd.wm.pl/zumbaoplata
NA KONIEC BAW SIĘ DOBRZE!

Pamiętajcie, aby zabrać ze sobą wygodny strój, buty, butelkę wody i dobry nastrój. My gwarantujemy dobrą zabawę przy wspaniałej muzyce.


Opłata jest w całości darowizną na rzecz podopiecznych Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”. Będzie nam bardzo miło, jeśli zdecydujesz się podarować nam więcej niż 30 zł

Podczas maratonu do tańca i dobrej zabawy zachęcać będą instruktorzy: Gabrysia GABI Chmielewska, Michał Młyński, Monika Zdunek, Asia Riabczenko, Marek Ciećwierz.

Najmłodsi goście mogą liczyć na fundacyjnych Wolontariuszy, którzy przygotowali strefę zabaw i animacji. A tam czekają na najmłodszych zabawy i gry wielkoformatowe. Oczywiście podczas wydarzenia, w każdej chwili, będziecie mogli wesprzeć naszych małych podopiecznych, szukajcie naszych Wolontariuszy ze skarbonkami.

Tak bawiliśmy się w 2020 roku:

Logo Fundacji "Przyszłość dla Dzieci"