Poniedziałek, 26 czerwca 2017

O akcji

Razem stwórzmy drużynę Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”! Pomóżmy chorym dzieciom! Wybiegajmy im Przyszłość!

Zarejestruj się na stronie biegu (zaznacz, że chcesz wziąć udział w biegu charytatywnym), załóż wirtualną skarbonkę, zbieraj pieniądze, podejmuj i rzucaj wyzwania znajomym, odbierz pakiet startowy, pobiegnij w I Ukiel Olsztyn Półmaratonie, a tym samym pomóż wrócić do zdrowia naszym podopiecznym. My zagwarantujemy Ci świetną zabawę!

Informując przyjaciół i znajomych o biegu charytatywnym nie zapominaj o używaniu hashtagu #biegoprzyszłość

Zaczęło się od akcji „Tomki dla Olki, później był udział sześcioosobowej drużyny Fundacji w maratonie Accreo Ekiden w 2011 r., a także bieg Grzegorza dla Mai. To zainspirowało nas do stworzenia drużyny Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”. Teraz chcemy wciągnąć do pomocy również Ciebie! Cel jest jeden - biegamy i pomagamy!

Jak to działa?

KROK 1

Przede wszystkim zarejestruj się na stronie biegu i zaznacz, że chcesz wziąć udział w biegu charytatywnym. Nie musisz płacić za start, ale deklarujesz, że do 16 października zbierzesz co najmniej 200 zł na wsparcie podopiecznych Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”.

Po rejestracji dostaniesz od nas maila z dalszymi wskazówkami, gdzie poprosimy Cię o kilka słów o sobie i Twoje zdjęcie. Na tej podstawie na naszej stronie założymy Ci „skarbonkę”, za pośrednictwem której Twoi przyjaciele, rodzina i sąsiedzi będą mogli finansowo wspierać Twój udział w I Ukiel Olsztyn Półmaratonie, a tym samym będziecie wspierać podopiecznych Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”.

Dowiedz się jak promować swoją skarbonkę i skorzystaj z naszego Poradnika Biegacza Zbieracza.

KROK 2

Jeśli uda Ci się zebrać co najmniej 200 zł, wówczas pieniądze zasilą konto Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”, a Ty otrzymasz od nas pakiet startowy. Na zebranie środków masz czas do 16.10.2016 r.

Jeśli Twoi znajomi i przyjaciele staną na wysokości zadania i w Twojej skarbonce wymagana kwota pojawi się przed czasem, nadal możesz kontynuować zbiórkę, aż do 31 października. Im więcej uda się zgromadzić środków, tym większej liczbie dzieci pomożemy!

KROK 3

W biurze zawodów odbierzesz pakiet startowy I Ukiel Olsztyn Półmaratonu wraz z podziękowaniami od Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”. Teraz pozostanie nam trzymać za Ciebie kciuki! Będziemy tam razem z Tobą i będziemy Ci kibicowali!

A CO JEŚLI SIĘ NIE UDA?

Jeśli nie uda Ci się zdobyć minimalnej kwoty, nie martw się – zebrane przez Ciebie i Twoich przyjaciół środki wpłyną na konto Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”, a Ty nadal będziesz miał możliwość wzięcia udziału w Półmaratonie. Dokonaj opłaty startowej w wysokości 50 zł, a pakiet wraz z koszulką okolicznościową będzie Twój.

Poradnik biegacza zbieracza

Poradnik biegacza zbieracza

Gdy już jasno określisz sobie plan, powiedz wszystkim znajomym o swojej zbiórce. Pamiętaj, że nic nie dzieje się samo i warto promować ją w social mediach. Używaj hashtagu #biegoprzyszłość. Linkuj również swoich znajomych którzy wpłacili pieniądze lub tych których chciałbyś zachęcić do wpłaty. Zwracaj się do nich bezpośrednio. Pomyśl o swoich współpracownikach i znajomościach – może oni też Ci pomogą. Postaw w pracy skarbonkę i wywieś plakat.

Oprócz celu finansowego postaw przed sobą wyzwanie którego się podejmiesz jeśli uda Ci się zebrać ustaloną przez Ciebie kwotę.

  1. Może firma w której pracujesz lubi wspierać niekonwencjonalne pomysły? Porozmawiaj z szefem, może znajdzie środki na wsparcie Twojej skarbonki. Zaproponuj, że w zamian pobiegniesz w koszulce z logo firmy
  2. Zbliżają się Twoje urodziny? Poproś przyjaciół i rodzinę żeby zamiast prezentu wpłacili co nieco do Twojej skarbonki!
  3. Masz swoja firmę usługową? Przeznacz 5% od każdej usługi na swoja zbiórkę.
  4. Upiecz ciasto, częstuj nim swoich znajomych z pracy. Jedna wpłata – jeden kawałek ciasta.
  5. Zrób porządki w szafach. Niepotrzebne rzeczy wystaw na aukcjach, a zarobione pieniądze wpłać do skarbonki!

A co jeśli ktoś obiecał, że wpłaci, a ciągle tego nie zrobił?! Nie wstydź się przypomnieć mu o tym!

Teraz już nie powinieneś mieć żadnych problemów z zapełnieniem swojej skarbonki!

Kontakt

Fundacja „Przyszłość dla dzieci”

ul. Tracka 5, 10-364 Olsztyn

Tel: 89 539-74-04, (89) 539-74-32

e-mail: biuro@przyszloscdladzieci.org

Jesteśmy organizacją pożytku publicznego, KRS 0000148747