Wtorek, 17 października 2017

O akcji

Razem stwórzmy drużynę Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”! Pomóżmy chorym dzieciom! Wybiegajmy im Przyszłość!

Zarejestruj się na stronie biegu (zaznacz, że chcesz wziąć udział w biegu charytatywnym).

>> ZAPISY NA BIEG <<

Masz moc!

Jeśli wybierzesz ścieżkę charytatywną i podarujesz nam 10 zł, kolejne 10 zł powędruje na leczenie i rehabilitację podopiecznych Fundacji Przyszłość dla Dzieci.

Twoja dycha + druga dycha = 2 dychy na pomoc chorym dzieciom z Warmii i Mazur

Może też sprawić, aby Twoje bieganie było czymś więcej, zaraź swoim entuzjazmem i chęcią pomagania znajomych. Załóż wirtualną skarbonkę, określ kwotę którą chcesz zebrać, zbieraj pieniądze, podejmuj i rzucaj wyzwania znajomym, pobiegnij w II Ukiel Olsztyn Półmaratonie, a tym samym pomóż wrócić do zdrowia naszym podopiecznym. My zagwarantujemy Ci świetną zabawę!

Informując przyjaciół i znajomych o biegu charytatywnym nie zapominaj o używaniu hashtagu #biegoprzyszłość

Zaczęło się od akcji „Tomki dla Olki, później był udział sześcioosobowej drużyny Fundacji w maratonie Accreo Ekiden w 2011 r., a także bieg Grzegorza dla Mai. To zainspirowało nas do stworzenia drużyny Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”, która świetnie sobie poradziła przy I Ukiel Olsztyn Półmaratonie. Zebraliśmy 2665 złotych na leczenie fundacyjnych dzieci. Teraz chcemy wciągnąć do pomocy również Ciebie!

Cel jest jeden - biegamy i pomagamy!

Jak to działa?

KROK 1

Przede wszystkim zarejestruj się na stronie biegu i zaznacz, że chcesz wziąć udział w biegu charytatywnym.

>> ZAPISY NA BIEG <<

Twoja opłata startowa będzie o 10 złotych wyższa. Jeśli podarujesz nam 10 zł, kolejne 10 zł powędruje na leczenie i rehabilitację podopiecznych Fundacji Przyszłość dla Dzieci. Warto? Masz moc, Ty decydujesz!

Po rejestracji dostaniesz od nas maila z dalszymi wskazówkami. Jeśli tylko będziesz chciał zaprosić do pomocy dzieciom swoich znajomych, masz taką możliwość. Poprosimy Cię o kilka słów o sobie, Twoje zdjęcie i podanie kwoty, którą chcesz zebrać. Na tej podstawie na naszej stronie założymy Ci „skarbonkę”, za pośrednictwem której Twoi przyjaciele, rodzina i sąsiedzi będą mogli finansowo wspierać Twój udział w II Ukiel Olsztyn Półmaratonie, a tym samym będziecie wspierać podopiecznych Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”.

Dowiedz się jak promować swoją skarbonkę i skorzystaj z naszego Poradnika Biegacza Zbieracza.

KROK 2

Jeśli uda Ci się zebrać kwotę którą założyłeś, wówczas pieniądze zasilą konto Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”, a Ty otrzymasz od nas tytuł Przyjaciela Fundacji Przyszłość dla Dzieci. Na zebranie środków masz czas do 17.09.2017 r.

Jeśli Twoi znajomi i przyjaciele staną na wysokości zadania i w Twojej skarbonce kwota, którą założyłeś pojawi się przed czasem, nadal możesz kontynuować zbiórkę, aż do 17 września. Im więcej uda się zgromadzić środków, tym większej liczbie dzieci pomożemy!

KROK 3

Dokonaj opłaty startowej powiększonej o 10 zł na leczenie podopiecznych fundacji. W biurze zawodów odbierzesz pakiet startowy II Ukiel Olsztyn Półmaratonu wraz ze specjalnym, Twoim numerem startowym i okolicznościową koszulką.

Teraz pozostanie nam trzymać za Ciebie kciuki! Będziemy tam razem z Tobą i będziemy Ci kibicowali!

Poradnik biegacza zbieracza

Poradnik biegacza zbieracza

Gdy już jasno określisz sobie plan, powiedz wszystkim znajomym o swojej zbiórce. Pamiętaj, że nic nie dzieje się samo i warto promować ją w social mediach. Używaj hashtagu #biegoprzyszłość. Linkuj również swoich znajomych którzy wpłacili pieniądze lub tych których chciałbyś zachęcić do wpłaty. Zwracaj się do nich bezpośrednio. Pomyśl o swoich współpracownikach i znajomościach – może oni też Ci pomogą. Postaw w pracy skarbonkę i wywieś plakat.

Oprócz celu finansowego postaw przed sobą wyzwanie którego się podejmiesz jeśli uda Ci się zebrać ustaloną przez Ciebie kwotę.

  1. Może firma w której pracujesz lubi wspierać niekonwencjonalne pomysły? Porozmawiaj z szefem, może znajdzie środki na wsparcie Twojej skarbonki. Zaproponuj, że w zamian pobiegniesz w koszulce z logo firmy
  2. Zbliżają się Twoje urodziny? Poproś przyjaciół i rodzinę żeby zamiast prezentu wpłacili co nieco do Twojej skarbonki!
  3. Masz swoja firmę usługową? Przeznacz 5% od każdej usługi na swoja zbiórkę.
  4. Upiecz ciasto, częstuj nim swoich znajomych z pracy. Jedna wpłata – jeden kawałek ciasta.
  5. Zrób porządki w szafach. Niepotrzebne rzeczy wystaw na aukcjach, a zarobione pieniądze wpłać do skarbonki!

A co jeśli ktoś obiecał, że wpłaci, a ciągle tego nie zrobił?! Nie wstydź się przypomnieć mu o tym!

Teraz już nie powinieneś mieć żadnych problemów z zapełnieniem swojej skarbonki!

Biegną z nami

Sprawdź kto biegł z nami w I Ukiel Olsztyn Półmaratonie LISTA BIEGACZY

Tak biegaliśmy

Zobacz galerię zdjęć:

Kontakt

Fundacja „Przyszłość dla dzieci”

ul. Tracka 5, 10-364 Olsztyn

Tel: 89 539-74-04, (89) 539-74-32

e-mail: biuro@przyszloscdladzieci.org

Jesteśmy organizacją pożytku publicznego, KRS 0000148747