Piątek, 20 kwietnia 2018

O akcji

Razem stwórzmy drużynę Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”! Pomóżmy chorym dzieciom! Wybiegajmy im Przyszłość!

Zarejestruj się na stronie biegu (zaznacz, że chcesz wziąć udział w biegu charytatywnym)

Masz moc!

Możesz sprawić, aby Twoje bieganie było czymś więcej, zaraź swoim entuzjazmem i chęcią pomagania znajomych. Załóż wirtualną skarbonkę, określ kwotę którą chcesz zebrać, zbieraj pieniądze, podejmuj i rzucaj wyzwania znajomym, pobiegnij w Warnelandzie, a tym samym pomóż wrócić do zdrowia naszym podopiecznym. My zagwarantujemy Ci świetną zabawę!

Informując przyjaciół i znajomych o biegu charytatywnym nie zapominaj o używaniu hashtagu #biegoprzyszłość

Zaczęło się od akcji „Tomki dla Olki, później był udział sześcioosobowej drużyny Fundacji w maratonie Accreo Ekiden w 2011 r., a także bieg Grzegorza dla Mai. To zainspirowało nas do stworzenia drużyny Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”, która świetnie sobie poradziła przy I i II Ukiel Olsztyn Półmaratonie. Teraz jesteśmy razem z Warnelandem i chcemy wciągnąć do pomocy również Ciebie!

Cel jest jeden - biegamy i pomagamy!

„Piękno tej idei polega na doskonałym połączeniu przyjemności z biegania i bezinteresownego pomagania” Krzysztof Sobczak z Olsztyna, jedyny dotąd Polak, który przebiegł morderczy Jungle Marathon 2013 w Brazylii, żeby pomóc dwóm ciężko chorym chłopcom.

Jak to działa?

KROK 1

Przede wszystkim zarejestruj się na stronie biegu i zaznacz w faormularzu, że chcesz wziąć udział w biegu charytatywnym.

Nie musisz płacić za start, ale deklarujesz, że do 31 marca 2018 roku zbierzesz co najmniej 200 zł na wsparcie podopiecznych Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”.

Masz moc, Ty decydujesz!

Po rejestracji dostaniesz od nas maila z dalszymi wskazówkami. Jeśli tylko będziesz chciał zaprosić do pomocy dzieciom swoich znajomych, masz taką możliwość. Poprosimy Cię o kilka słów o sobie, Twoje zdjęcie i podanie kwoty, którą chcesz zebrać. Na tej podstawie na naszej stronie założymy Ci „skarbonkę”, za pośrednictwem której Twoi przyjaciele, rodzina i sąsiedzi będą mogli finansowo wspierać Twój udział w Warnelandzie, a tym samym będziecie wspierać podopiecznych Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”.

Dowiedz się jak promować swoją skarbonkę i skorzystaj z naszego Poradnika Biegacza Zbieracza

KROK 2

Jeśli uda Ci się zebrać kwotę którą założyłeś, wówczas pieniądze zasilą konto Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”, a Ty otrzymasz od nas pakiet startowy. Na zebranie środków masz czas do 31.03.2018 r.

Jeśli Twoi znajomi i przyjaciele staną na wysokości zadania i w Twojej skarbonce kwota, którą założyłeś pojawi się przed czasem, nadal możesz kontynuować zbiórkę, aż do 19 maja. Im więcej uda się zgromadzić środków, tym większej liczbie dzieci pomożemy!

KROK 3

W biurze zawodów odbierzesz pakiet startowy I Ultramaratonu Warmińskiego Warneland wraz z podziękowaniami od Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”.

Teraz pozostanie nam trzymać za Ciebie kciuki! Będziemy tam razem z Tobą i będziemy Ci kibicowali!

A CO JEŚLI SIĘ NIE UDA?

Jeśli nie uda Ci się zdobyć minimalnej kwoty, nie martw się – zebrane przez Ciebie i Twoich przyjaciół środki wpłyną na konto Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”, a Ty nadal będziesz miał możliwość wzięcia udziału w ultramaratonie. Dokonaj opłaty startowej, a pakiet wraz z koszulką okolicznościową będzie Twój.

Poradnik biegacza zbieracza

Poradnik biegacza zbieracza

Gdy już jasno określisz sobie plan, powiedz wszystkim znajomym o swojej zbiórce. Pamiętaj, że nic nie dzieje się samo i warto promować ją w social mediach. Używaj hashtagu #biegoprzyszłość. Linkuj również swoich znajomych którzy wpłacili pieniądze lub tych których chciałbyś zachęcić do wpłaty. Zwracaj się do nich bezpośrednio. Pomyśl o swoich współpracownikach i znajomościach – może oni też Ci pomogą. Postaw w pracy skarbonkę i wywieś plakat.

Oprócz celu finansowego postaw przed sobą wyzwanie którego się podejmiesz jeśli uda Ci się zebrać ustaloną przez Ciebie kwotę.

  1. Może firma w której pracujesz lubi wspierać niekonwencjonalne pomysły? Porozmawiaj z szefem, może znajdzie środki na wsparcie Twojej skarbonki. Zaproponuj, że w zamian pobiegniesz w koszulce z logo firmy
  2. Zbliżają się Twoje urodziny? Poproś przyjaciół i rodzinę żeby zamiast prezentu wpłacili co nieco do Twojej skarbonki!
  3. Masz swoja firmę usługową? Przeznacz 5% od każdej usługi na swoja zbiórkę.
  4. Upiecz ciasto, częstuj nim swoich znajomych z pracy. Jedna wpłata – jeden kawałek ciasta.
  5. Zrób porządki w szafach. Niepotrzebne rzeczy wystaw na aukcjach, a zarobione pieniądze wpłać do skarbonki!

A co jeśli ktoś obiecał, że wpłaci, a ciągle tego nie zrobił?! Nie wstydź się przypomnieć mu o tym!

Teraz już nie powinieneś mieć żadnych problemów z zapełnieniem swojej skarbonki!

Biegną z nami

Sprawdź kto biegł w poprzednich akcjach LISTA BIEGACZY

Tak biegaliśmy

Zobacz galerię zdjęć:

Kontakt

Fundacja „Przyszłość dla dzieci”

ul. Tracka 5, 10-364 Olsztyn

Tel: 89 539-74-04, (89) 539-74-32

e-mail: biuro@przyszloscdladzieci.org

Jesteśmy organizacją pożytku publicznego, KRS 0000148747