Czwartek, 18 października 2018

O akcji

Razem stwórzmy drużynę Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”! Pomóżmy chorym dzieciom! Wybiegajmy im Przyszłość!

Zarejestruj się na stronie biegu (zaznacz, że chcesz wziąć udział w biegu charytatywnym)

Masz moc!

Jeśli wybierzesz ścieżkę charytatywną i podarujesz nam 10 zł, kolejne 20 zł powędruje na leczenie i rehabilitację podopiecznych Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”.

Twoja dycha + 2 dychy = 3 dychy na pomoc chorym dzieciom z Warmii i Mazur

Może też sprawić, aby Twoje bieganie było czymś więcej, zaraź swoim entuzjazmem i chęcią pomagania znajomych. Załóż wirtualną skarbonkę, określ kwotę którą chcesz zebrać, zbieraj pieniądze, podejmuj i rzucaj wyzwania znajomym, pobiegnij w III Ukiel Olsztyn Półmaratonie, a tym samym pomóż wrócić do zdrowia naszym podopiecznym. My zagwarantujemy Ci świetną zabawę!

Informując przyjaciół i znajomych o biegu charytatywnym nie zapominaj o używaniu hashtagu #biegoprzyszłość

Zaczęło się od akcji „Tomki dla Olki, później był udział sześcioosobowej drużyny Fundacji w maratonie Accreo Ekiden w 2011 r., a także bieg Grzegorza dla Mai. To zainspirowało nas do stworzenia drużyny Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”, która świetnie sobie poradziła przy I i II Ukiel Olsztyn Półmaratonie. Teraz jesteśmy razem z Warnelandem i chcemy wciągnąć do pomocy również Ciebie!

Cel jest jeden - biegamy i pomagamy!

Jak to działa?

KROK 1

Przede wszystkim zarejestruj się na stronie biegu i zaznacz w faormularzu, że chcesz wziąć udział w biegu charytatywnym.

Możesz pobiec charytatywnie na 2 sposoby:

1. Twoja opłata startowa będzie o 10 złotych wyższa. Jeśli podarujesz nam 10 zł, kolejne 20 zł powędruje na leczenie i rehabilitację podopiecznych Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”. Warto? Masz moc, Ty decydujesz!

2. Możesz sprawić, aby Twoje bieganie było czymś więcej, zaraź swoim entuzjazmem i chęcią pomagania znajomych. Załóż wirtualną skarbonkę, poprosimy Cię o kilka słów o sobie, Twoje zdjęcie i podanie kwoty, którą chcesz zebrać. Na tej podstawie na naszej stronie założymy Ci „skarbonkę”, za pośrednictwem której Twoi przyjaciele, rodzina i sąsiedzi będą mogli finansowo wspierać Twój udział w III Ukiel Olsztyn Półmaratonie, a tym samym pomożecie wracać do zdrowia najmłodszym mieszkańcom Warmii i Mazur. Określ kwotę którą chcesz zebrać, zbieraj pieniądze, podejmuj i rzucaj wyzwania znajomym. Nie musisz płacić za start, ale deklarujesz, że do 31 sierpnia 2018 roku zbierzesz co najmniej 200 zł na wsparcie podopiecznych Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”.

Masz moc, Ty decydujesz!

KROK 2

Jeśli uda Ci się zebrać kwotę którą założyłeś, wówczas pieniądze zasilą konto Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”, a Ty otrzymasz od nas tytuł Przyjaciela Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”. Na zebranie środków masz czas do 31.08.2018 r.

Jeśli Twoi znajomi i przyjaciele staną na wysokości zadania i w Twojej skarbonce kwota, którą założyłeś pojawi się przed czasem, nadal możesz kontynuować zbiórkę, aż do 16 września. Im więcej uda się zgromadzić środków, tym większej liczbie dzieci pomożemy!

KROK 3

W biurze zawodów odbierzesz pakiet startowy III Ukiel Olsztyn Półmaratonu wraz ze specjalnym, Twoim numerem startowym i okolicznościową koszulką.

Teraz pozostanie nam trzymać za Ciebie kciuki! Będziemy tam razem z Tobą i będziemy Ci kibicowali!

A CO JEŚLI SIĘ NIE UDA?

Jeśli nie uda Ci się zdobyć minimalnej kwoty, nie martw się – zebrane przez Ciebie i Twoich przyjaciół środki wpłyną na konto Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”, a Ty nadal będziesz miał możliwość wzięcia udziału w biegu. Dokonaj opłaty startowej powiększonej o 10 zł, a pakiet wraz z koszulką okolicznościową będzie Twój.

Biegną z nami

Sprawdź kto biegł w poprzednich akcjach LISTA BIEGACZY

Tak biegaliśmy

Zobacz galerię zdjęć:

Kontakt

Fundacja „Przyszłość dla dzieci”

ul. Tracka 5, 10-364 Olsztyn

Tel: 89 539-74-04, (89) 539-74-32

e-mail: biuro@przyszloscdladzieci.org

Jesteśmy organizacją pożytku publicznego, KRS 0000148747