Wtorek, 22 października 2019

Hubert  Dłuski

Podziel się:

Hubert Dłuski

15 lat / Morąg

Hubert przeszedł już 10 operacji, w tym 2 ratujące życie. Urodził się z wieloma wadami, w tym serca, układu pokarmowego, układu moczowego, wrodzoną wadą kręgosłupa, niedoczynnością tarczycy czy zaburzeniami czynności jelit. Stan zdrowia chłopca dzięki leczeniu i rehabilitacji jest coraz lepszy.

Zdaniem niektórych lekarzy, to co rodzice zrobili aby pomóc dziecku, jest wręcz niesamowite. Kiedy Hubert miał 3 latka miał przejść bardzo poważną operację. Rodzice nie wyrazili na to zgody i sami znaleźli aparat, który mógł pomóc chłopcu. W Polsce był dostępny tylko w 2 ośrodkach. Udało się zakupić sprzęt, dzięki któremu Hubert uniknął operacji.

Stan zdrowia chłopca w obecnej chwili wymaga długoletniej i różnorakiej rehabilitacji. Wrodzona deformacja kręgosłupa i innych kości wymaga ćwiczeń, które umożliwiają chłopcu prawidłowe funkcjonowanie. Większość ćwiczeń i zabiegów Hubert wykonuje w domu sam, są jednak też takie, które musi wykonywać pod okiem specjalisty, a to wiąże się z prywatnymi wizytami.

Hubert walczy w niezwykły sposób i zwycięża - na przekór opinii lekarzy. Pomoc naszej Fundacji i Państwa może pomóc w jego dalszym leczeniu i rehabilitacji.

Pomóżmy mu w tej trudnej i nierównej walce. Razem możemy więcej!

http://www.siepomaga.pl/f/przyszloscdladzieci/c/763/

Prezent dla Huberta ufundowała Firma REAL
Bieg o Przyszłość

Pobiegnij dla naszych podopiecznych i załóż swoją zbiórkę na siepomaga.pl!

Przekaż swoje wsparcie

Pomóc może nawet najdrobniejsza kwota
21 1240 1590 1111 0010 2531 7517
z dopiskiem Hubert Dłuski.

Tak, chcę pomóc Dzieciom.

Dziecko dotknięte chorobą też potrzebuje kontaktu ze światem zewnętrznym i rówieśnikami. Wózek inwalidzki, aparat słuchowy czy własna pompa insulinowa dają tym dzieciom szansę na wyjście z domu i zabawę z kolegami.

Wpłacając dowolną sumę pomagasz nam działać. Wspólnie możemy spełnić choć część marzeń chorych dzieci. Liczymy na Ciebie!