środa, 27 maja 2020

Hubert i Natalia Dłuscy

Podziel się:

Hubert i Natalia Dłuscy

15 lat / Morąg

Ten postawny młodzieniec to Hubert (15 lat). Urodził się z wieloma przypadłościami zdrowotnymi, wliczając wrodzoną wadę kręgosłupa, serca, układu pokarmowego
i moczowego. W swoim nastoletnim życiu przeszedł już dziesięć poważnym operacji. Wrodzona deformacja kręgosłupa i innych kości wymaga ćwiczeń, które umożliwiają chłopakowi prawidłowe funkcjonowanie. Dzięki żmudnej i kosztownej rehabilitacji jego stan zdrowia stopniowo się poprawia, jednak pomoc nadal jest nieoceniona.
Niedawno, do grona naszych podopiecznych dołączyła również młodsza siostra Huberta, Natalia (3,5 roku), u której zdiagnozowano opóźniony rozwój psychofizyczny, przewlekłą limfocytozę i astygmatyzm. Dziewczynka ma problemy z chodzeniem, skakaniem i chwytaniem. Intensywna terapia ruchowa dziewczynki bardzo nadwyręża finanse rodziny. Rodzice rodzeństwa nieśmiało proszą o pomoc.

Wspólnie możemy zrobić więcej!


Bieg o Przyszłość

Pobiegnij dla naszych podopiecznych i załóż swoją zbiórkę na siepomaga.pl!

Przekaż swoje wsparcie

Pomóc może nawet najdrobniejsza kwota
21 1240 1590 1111 0010 2531 7517
z dopiskiem Hubert i Natalia Dłuscy.

Tak, chcę pomóc Dzieciom.

Dziecko dotknięte chorobą też potrzebuje kontaktu ze światem zewnętrznym i rówieśnikami. Wózek inwalidzki, aparat słuchowy czy własna pompa insulinowa dają tym dzieciom szansę na wyjście z domu i zabawę z kolegami.

Wpłacając dowolną sumę pomagasz nam działać. Wspólnie możemy spełnić choć część marzeń chorych dzieci. Liczymy na Ciebie!