Wtorek, 26 maja 2020

Tymoteusz Kaczorowski

Podziel się:

Tymoteusz Kaczorowski

9 lat / Olsztyn

Tymek urodził się jako skrajny wcześniak w 25 tygodniu ciąży z wagą 680 gramów. Przeszedł długą, ciężką i mozolną drogę, aby stanąć na własnych nóżkach. Jego wczesne dzieciństwo byłą niekończącą się rehabiltacją i nieustannymi wizytami od jednego do drugiego specjalisty. Dzięki pomocy Fundacji "Przyszłość dla Dzieci", wspaniałym lekarzom i serdecznym ludziom dziś może w miarę sprawnie funkcjonować. Nie jest to jeszcze beztroskie życie, nadal znajduje się pod opieką poradni specjalistycznych, m.in. okulistycznej, rehabilitacyjnej, pulmonologicznej. Dzięki systematycznej rehabiltacji i specjalistycznym zajęciom Tymuś robi postępy. Zdiagnozowana dysplazja oskrzelowo-płucna często daje o sobie znać i zwykle przeziębienie kończy się obturacyjnym zapaleniem oskrzeli, a to z kolei wiąże się z licznymi pobytami w szpitalu.
Pomimo wielu trudności Tymuś jest wesołym dzieckiem i wytrwale walczy o lepszą przyszłośc i sprawność ruchową.
Pomóżmy Tymkowi w jego leczeniu i rehabilitacji - razem możemy zrobić więcej!

Bieg o Przyszłość

Pobiegnij dla naszych podopiecznych i załóż swoją zbiórkę na siepomaga.pl!

Przekaż swoje wsparcie

Pomóc może nawet najdrobniejsza kwota
21 1240 1590 1111 0010 2531 7517
z dopiskiem Tymoteusz Kaczorowski.

Tak, chcę pomóc Dzieciom.

Dziecko dotknięte chorobą też potrzebuje kontaktu ze światem zewnętrznym i rówieśnikami. Wózek inwalidzki, aparat słuchowy czy własna pompa insulinowa dają tym dzieciom szansę na wyjście z domu i zabawę z kolegami.

Wpłacając dowolną sumę pomagasz nam działać. Wspólnie możemy spełnić choć część marzeń chorych dzieci. Liczymy na Ciebie!