Sobota, 15 sierpnia 2020

Szymon Teofilak

Podziel się:

Szymon Teofilak

17 lat / Zabrodzie

Szymon cierpi na autyzm, wymaga ciągłej opieki. Pozostaje pod opieką poradni specjalistycznych: logopedycznej, neurologiczne czy psychologicznej. Szymon od 5 roku życia rehabilitowany jest prywatnie na zajęciach integracji sensorycznej. W ośrodku korzysta również z muzykoterapii i hipoterapii. Dużym sukcesem Szymonka jest otwarcie się na nowe doznania i niewielkie, ale widoczne usprawnienie funkcji językowych (mowy).
Rozwój umysłowy Szymona w stosunku do rówieśników jest opóźniony. Szymon ma trudności z koncentracją uwagi i wykazuje dużą potrzebę ruchu. Niezbędne dla jego rozwoju jest kształcenie programem specjalnym dla dzieci z niepełnosprawnościami sprzężonymi. Konieczna jest systematyczna rehabilitacja. Szymon jest pod opieką mamy. Koszty comiesięcznej koniecznej rehabilitacji przekraczają możliwości finansowe mamy. Szymon potrzebuje naszego wsparcia.
Pomóżmy w leczeniu i rehabilitacji Szymonka - razem możemy więcej!
Bieg o Przyszłość

Pobiegnij dla naszych podopiecznych i załóż swoją zbiórkę na siepomaga.pl!

Przekaż swoje wsparcie

Pomóc może nawet najdrobniejsza kwota
21 1240 1590 1111 0010 2531 7517
z dopiskiem Szymon Teofilak.

Tak, chcę pomóc Dzieciom.

Dziecko dotknięte chorobą też potrzebuje kontaktu ze światem zewnętrznym i rówieśnikami. Wózek inwalidzki, aparat słuchowy czy własna pompa insulinowa dają tym dzieciom szansę na wyjście z domu i zabawę z kolegami.

Wpłacając dowolną sumę pomagasz nam działać. Wspólnie możemy spełnić choć część marzeń chorych dzieci. Liczymy na Ciebie!