Poniedziałek, 25 maja 2020

Oliwier Czymerski

Podziel się:

Oliwier Czymerski

9 lat / Wiśniewo

Oliwier mimo licznych schorzeń jest dzieckiem pogodnym i ciekawym świata. Pozostaje pod stałą opieką lekarzy specjalistów w Warszawie. Chłopiec urodził się z rozszczepem kręgosłupa, otwartą przepuklinę oponowo- rdzeniową i wodogłowiem. U malca rozpoznano również zespół Arnolda Chiari tj.: przemieszczenie tyłomózgowia do kanału kręgowego, rozdwojenie rdzenia kręgowego i deformację kończyn dolnych. Oliwier jest pod opieką mamy, również osoby chorej, potrzebującej częstej konsultacji lekarskiej. Koszty sprzętu rehabilitacyjnego, leków i koniecznych dojazdów do lekarzy specjalistów, i na rehabilitacje przekraczają możliwości finansowe rodziny. Oliwier potrzebuje naszego wsparcia.
Pomóżmy w leczeniu i rehabilitacji chłopca - razem możemy więcej!
Bieg o Przyszłość

Pobiegnij dla naszych podopiecznych i załóż swoją zbiórkę na siepomaga.pl!

Przekaż swoje wsparcie

Pomóc może nawet najdrobniejsza kwota
21 1240 1590 1111 0010 2531 7517
z dopiskiem Oliwier Czymerski.

Tak, chcę pomóc Dzieciom.

Dziecko dotknięte chorobą też potrzebuje kontaktu ze światem zewnętrznym i rówieśnikami. Wózek inwalidzki, aparat słuchowy czy własna pompa insulinowa dają tym dzieciom szansę na wyjście z domu i zabawę z kolegami.

Wpłacając dowolną sumę pomagasz nam działać. Wspólnie możemy spełnić choć część marzeń chorych dzieci. Liczymy na Ciebie!