Piątek, 3 lipca 2020

Julia  Kobylańska

Podziel się:

Julia Kobylańska

17 lat / Szczytno

Do drugiego roku życia Julka nie chorowała. Na bilansie dwulatka została skierowana na badania do lekarzy specjalistów. Zdiagnozowano u niej małogłowie, migrenę dziecięcą, stopy płasko- koślawe. Julka nosi również wkładki ortopedyczne. Jest pod opieką lekarza neurologa i ortopedy. Jej mowa jest również zaburzona. Potrzebuje terapii logopedy. Przed pójściem do szkoły na podstawie przeprowadzonych badań stwierdzono dodatkowo upośledzenie umysłowe w stopniu lekkim.

Julia jest dzieckiem ruchliwym. Lubi towarzystwo rodziców i starszej siostry. Rodzinę utrzymuje Tata. Mama zrezygnowała z zatrudnienia, aby opiekować się Julką i przygotować ją do samodzielnego życia.
Bieg o Przyszłość

Pobiegnij dla naszych podopiecznych i załóż swoją zbiórkę na siepomaga.pl!

Przekaż swoje wsparcie

Pomóc może nawet najdrobniejsza kwota
21 1240 1590 1111 0010 2531 7517
z dopiskiem Julia Kobylańska.

Tak, chcę pomóc Dzieciom.

Dziecko dotknięte chorobą też potrzebuje kontaktu ze światem zewnętrznym i rówieśnikami. Wózek inwalidzki, aparat słuchowy czy własna pompa insulinowa dają tym dzieciom szansę na wyjście z domu i zabawę z kolegami.

Wpłacając dowolną sumę pomagasz nam działać. Wspólnie możemy spełnić choć część marzeń chorych dzieci. Liczymy na Ciebie!