Sobota, 30 maja 2020

Zofia Walusiak

Podziel się:

Zofia Walusiak

8 lat / Karolewo

Zosia to prześliczna dziewczynka, pełna energii i ciekawości świata. Dziecko urodziło się z obustronnym czuciowo - nerwowym niedosłuchem w stopniu umiarkowanym. Dziecko już od 9 miesiąca życia, dzięki pomocy naszej Fundacji, miała aparaty słuchowe. Niestety częste oddawanie do naprawy jednego z nich powodowało u dziecka brak kontaktu z otaczającą rzeczywistością.
Dziewczynka w tym roku szkolnym rozpoczyna nowy etap w swoim życiu, zerówka. Rodzice zwrócili się do nas z prośbą o pomoc przy zakupie nowych aparatów słuchowych Zosi. Dziecko wymaga stałej opieki specjalistów m. in.: audiologa, surdologopedy. Związane są z tym duże koszty, również z dojazdami do specjalistów.

Pomóżmy Zosi wkroczyć w okres szkolny z pełną pewnością prawidłowego słyszenia wychowawcy oraz rówieśników, rozumieniem otaczającego świata.

Razem możemy więcej!!!
Bieg o Przyszłość

Pobiegnij dla naszych podopiecznych i załóż swoją zbiórkę na siepomaga.pl!

Przekaż swoje wsparcie

Pomóc może nawet najdrobniejsza kwota
21 1240 1590 1111 0010 2531 7517
z dopiskiem Zofia Walusiak.

Tak, chcę pomóc Dzieciom.

Dziecko dotknięte chorobą też potrzebuje kontaktu ze światem zewnętrznym i rówieśnikami. Wózek inwalidzki, aparat słuchowy czy własna pompa insulinowa dają tym dzieciom szansę na wyjście z domu i zabawę z kolegami.

Wpłacając dowolną sumę pomagasz nam działać. Wspólnie możemy spełnić choć część marzeń chorych dzieci. Liczymy na Ciebie!