Czwartek, 1 października 2020

Milan  Perlik

Podziel się:

Milan Perlik

2 lata / Bydgoszcz

Milan jest bardzo żywym i radosnym dzieckiem. Interesuje się wszystkim co go otacza. Jest bardzo inteligentny, bardzo dużo rozumie, szybko się uczy i zapamiętuje. Praktycznie każdego dnia towarzyszy mu uśmiech na twarzy.
Milan urodził się z rozszczepem wargi i podniebienia, a żeby jego szeroki uśmiech był jak u każdego innego dziecka, potrzebne było znaleźć odpowiedniego chirurga. Ponadto warga to tylko część pracy, której efekty widać na zewnątrz. Przywrócenie funkcjonalności podniebienia to proces złożony z kilku operacji rozciągniętych w czasie.

Mamy już za sobą operację z szycia wargi oraz podniebienia. Te okazały się bardzo kosztowne dla naszej rodziny. Przed Milanem stoją kolejne. W międzyczasie czeka nas także praca z ortodontą oraz logopedą. Czas pokaże czy Milan nie będzie potrzebował dodatkowego wyposażenia medycznego jak np aparat ortodontyczny.

Oczywiście nie są to koszty niebotyczne, jak w przypadku innych schorzeń, ale bez Waszej pomocy byłoby bardzo trudno samodzielnie sfinansować leczenie. Zapewniamy, że wszelkie środki zebrane ponad to, co potrzebne na leczenie Milana, przekażemy na inne cele Fundacji. Dziękujemy za wsparcie
Bieg o Przyszłość

Pobiegnij dla naszych podopiecznych i załóż swoją zbiórkę na siepomaga.pl!

Przekaż swoje wsparcie

Pomóc może nawet najdrobniejsza kwota
21 1240 1590 1111 0010 2531 7517
z dopiskiem Milan Perlik.

Tak, chcę pomóc Dzieciom.

Dziecko dotknięte chorobą też potrzebuje kontaktu ze światem zewnętrznym i rówieśnikami. Wózek inwalidzki, aparat słuchowy czy własna pompa insulinowa dają tym dzieciom szansę na wyjście z domu i zabawę z kolegami.

Wpłacając dowolną sumę pomagasz nam działać. Wspólnie możemy spełnić choć część marzeń chorych dzieci. Liczymy na Ciebie!