Bartuś jest pogodnym chłopcem. Boryka się jednak z licznymi schorzeniami. Choruje na dziecięce porażenie mózgowe prawostronne. Posiada ubytek w przegrodzie międzyprzedsionkowej serca. Zmaga się również z wadą wzroku.

Chłopiec wymaga stałej opieki i rehabilitacji, jak również ogromnych pokładów cierpliwości i zaangażowania najbliższych. W przypadku Bartka konieczne są liczne wizyty u lekarzy specjalistów: neurologa, kardiologa, poradni leczenia zeza, pedagoga, psychologa, logopedy i rehabilitanta. Środki są potrzebne na rehabilitacje i sfinansowanie dojazdów do lekarzy specjalistów.

Rodzice 3 razy w roku zmuszeni są zawieźć Bartka prywatnie do ortopedy w Warszawie. Również prywatnie korzystają z turnusów rehabilitacyjnych. Na NFZ czas oczekiwania jest bardzo długi.
We wrześniu 2019 roku Bartek przeszedł operację na oko prawe (w zeszłym roku operowane miał oko lewe). W październiku 2019 roku Bartek będzie poddany podaniu botuliny, a następnie będzie założony mu gips. I zowu wyjazd na turnus.

Pomóżmy Bartkowi przejść przez to wszystko z uśmiechem na twarzy, potrzebne są środki na bardzo trudną i kosztowną rehabilitację!

Razem możemy zdziałać cuda!!!