Wtorek, 2 czerwca 2020

Konrad Ceniuk

Podziel się:

Konrad Ceniuk

11 lat / Giżycko

Przedstawiamy wam Konrada. W lipcu 2014 roku wskutek wypadku samochodowego doznał ciężkiego urazu czaszkowo-mózgowego. Jego następstwem jest niedowład połowiczny prawostronny, skolioza i skrócona kończyna. Do kwietnia 2020 roku Konrad uczęszczał na rehabilitację do PSONI Koło w Giżycku, gdzie korzystał z zajęć z terapeutą ruchowym, logopedą i psychologiem jak również uczestniczył w zajęciach grupowych i turnusach rehabilitacyjnych. Ostatnio wiele się pozmieniało…
Ośrodek stracił terapeutę, który zapewniał Konradowi kompleksowe ćwiczenia i niestety nie ma zastępstwa. Do listopada 2019 roku, przez dwa lata należał też do Stowarzyszenia ,,Promyk” w Giżycku.
Konrad jest rehabilitowany różnymi metodami od biofeedbacku po zajęcia z kamertonami. Wielokrotnie uczestniczył też w turnusach rehabilitacyjnych w Szpitalu w Ameryce. Koszty związane z rehabilitacja Konrada pochłaniają około 1300 zł w skali miesiąca. Koszty z nią związane przekraczają możliwości finansowe rodziny. Tylko żmudna i regularna rehabilitacja może przynieść poprawę w funkcjonowaniu Konrada i w perspektywie zwiększyć jego samodzielność.
Wspólnie możemy mu pomóc!
.
Bieg o Przyszłość

Pobiegnij dla naszych podopiecznych i załóż swoją zbiórkę na siepomaga.pl!

Przekaż swoje wsparcie

Pomóc może nawet najdrobniejsza kwota
21 1240 1590 1111 0010 2531 7517
z dopiskiem Konrad Ceniuk.

Tak, chcę pomóc Dzieciom.

Dziecko dotknięte chorobą też potrzebuje kontaktu ze światem zewnętrznym i rówieśnikami. Wózek inwalidzki, aparat słuchowy czy własna pompa insulinowa dają tym dzieciom szansę na wyjście z domu i zabawę z kolegami.

Wpłacając dowolną sumę pomagasz nam działać. Wspólnie możemy spełnić choć część marzeń chorych dzieci. Liczymy na Ciebie!