16-letnia Ada z Wilczan w gminie Iława, poruszyła serca darczyńców. Wielu wspaniałych ludzi dołączyło zbiórki na leczenie nastolatki. Ada jest już na ostatniej prostej do rozpoczęcia chemii celowanej. Przed nią badania i kolejne dni spędzone w szpitalnej sali, ale zanim to potrzebne są środki na rozpoczęcie chemioterapii. Dołącz do zbiórki, a tym czasem przeczytaj co aktualnie u niej słychać.

Mamy to!

Ada poruszyłą serca darczyńców

Tak! Mamy to! Na zbiórce pojawiło się magiczne 100%, a to wszystko dzięki Waszemu wsparciu. DZIĘKUJEMY wszystkim którzy się włączyli! Dzięki Wam Ada rozpocznie pierwsza turę leczenia, która potrwa 6 miesięcy. Ale to nie koniec, przed Adą jeszcze długa droga do powrotu do zdrowia! Wciąż potrzebuje naszej pomocy, a Wy wciąż możecie wpłacić swoją darowiznę. Mamy te MOC pomożemy Adzie pokonać nowotwór!

AKTUALIZACJA: Słowami Ady: Chciałabym bardzo wszystkim  podziękować za wsparcie. Jestem bardzo szczęśliwa, nadal nie mogę uwierzyć, że to się dzieje naprawdę. Dziękuje jeszcze raz!

Nastolatka przyjęła już drugą dawkę chemii remisyjnej. Spędziła 8 dni w szpitalu, a na koniec pobytu czekała ją niespodzianka. Wspólnymi siłami udało się zadbać o komfort psychiczny Ady. W ramach wsparcia podczas leczenia zrefundowaliśmy Adzie nowe włosy. Można powiedzieć, że peruka czekała na swoją właścicielkę i wspólnie tworzą zgrany duet. Zresztą, sami zobaczcie.

Ada aktualnie czeka na wyniki badań genetycznych, które wskażą jaki rodzaj chemii celowanej pokona nowotwór, w międzyczasie przyjmuje chemie podtrzymującą(remisyjną). Lekarze zakładają, że leczenie właściwe potrwa od 1,5r. do 2 lat. Nastolatka potrzebuje naszego wsparcia, by móc w pełni przyjąć właściwe leczenie, tak aby raz na zawsze pokonać potwora.

Jak to wszystko się zaczęło?

Kilka lat temu Ada dążyła do celu by zostać profesjonalną tancerką. Pewnego dnia, straszna wiadomość pokrzyżowała jej plany i wyznaczyła inne priorytety. Od chwili, gdy guz pod jej kolanem okazał się być rzadkim nowotworem cel: jest jeden… Pokonać chorobę, przejść leczenie i wrócić do normalności. Jeszcze nie tak dawno temu wydawało się, że udało się zrealizować ten plan. Niestety kolejne badania ujawniły przerzut nowotworu na płucach. Zmiana została usunięta, ale druga bitwa dla tej nieugiętej, artystycznej duszy dopiero się zaczyna…  

Chociaż ma jedynie szesnaście lat już po raz drugi toczy bój o zdrowie.

Niewątpliwie, w idealnym świecie dziewczyna w jej wieku powinna poświęcać czas swoim zainteresowaniom i snuć plany na przyszłość. Niestety, w przeciwieństwie do wielu swoich rówieśników, Adrianna po raz kolejny dzielnie mierzy się z podstępną chorobą. Na szczęście każdego dnia wielu ludzi gotowych nieść pomoc pokazuje, że nasza dzielna podopieczna ma wielu sojuszników. Zarówno symboliczna suma na leczenie jak i 10 tys. złotych darowizny są równie ważne i godne uwagi. Kolejne przykłady dobroczynności docierają do nas regularnie. Ostatni jest z przed 3 dni: 1000 zł za statuetkę trafi do Ady z Wilczan. Powstał również profil wsparcia na facebooku: Razem dla Ady.

W imieniu tej wytrwałej wojowniczki dziękujemy każdemu darczyńcy i prosimy by ich grono rosło.

Ponadto, jeśli jesteście w stolicy Warmii i Mazur, zajrzyjcie do House Cafe na olsztyńskiej Starówce. Tam czeka Ada.

Zeskanujcie kod QR i pomóżcie tej 16-latce w walce z rakiem.

Dziękujemy wszystkim którzy wspierają naszą podopieczną w walce z nowotworem, to niesamowite jak wspaniałymi ludźmi się otaczamy! Pamiętajcie, dobro wraca podwójnie!

Masz moc!

Przekaż kwotę na swoją miarę.

Wspólnie pomóżmy jej wyzdrowieć!

Przeczytaj też: