DOBRO ODDAJE czyli jakby powiedzieli młodzi ludzie — DOBRO OPŁACA SIĘ. Tej wiosny dołącz do Nas. To Ci się opłaci, los Ci się odpłaci!

Przez najbliższe kilka miesięcy „opłaca się” być z nami, bo po pierwsze dobro zawsze wraca, poza tym….ruszyliśmy z nowym fundacyjnym projektem! Finał — 12 czerwca w Centrum Rekreacyjno Sportowym Ukiel w Olsztynie!

Akcja DOBRO ODDAJE – Wspólnie możemy zrobić więcej!

Zbiórka DOBRO ODDAJE!
Niebawem rusza akcja DOBRO ODDAJE. Dołącz do nas!

41 279,33 zł z 50 000 zł

83%

Brakuje jeszcze 8720.67 zł

Trwa akcja DOBRO ODDAJE – wesprzyj zbiórkę i pomagaj fundacyjnym dzieciom! Dla kogo to wszystko? Np. dla malutkiej Gabi, której normalnie żyć nie pozwala skomplikowana wada serca. Dla siedmioletniej Anielki, […]

Wspieraj z nami walczące z chorobami dzieci, zostań bohaterem tych małych bohaterów!

To się naprawdę opłaca, tu wygrywają wszyscy!

Drogie Dzieci! Drodzy Rodzice, Drodzy Przyjaciele! Drodzy nas Wspierający!

Wiosna! Za chwilę zrobi się zielono, a zielony jest przecież kolorem nadziei. Mamy więc nadzieję, że kilka najbliższych miesięcy spędzimy razem.

Wiosna! Powiem świeżości. Rodzą się nowe pomysły. Nie inaczej jest u Nas.

Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy czegoś nowego nie wymyślili. Wszystko z myślą o naszych 460. fundacyjnych podopiecznych, których mamy nadzieję uśmiechnięte i coraz zdrowsze buzie połaskocze wkrótce coraz śmielej wychylające się zza chmur słońce.

Wiosna! Również w naszych sercach! Bo pierwszego dnia tej niosącej światło pory roku zaczynamy działać z nowym projektem, zabawą i zbiórką DOBRO ODDAJE, której finał odbędzie się 12 czerwca br. w olsztyńskim Centrum Rekreacyjno Sportowym Ukiel.

Nie wiem czy wiecie, ale słowo „ODDAJE” było w finale 20-tu młodzieżowych słów minionego roku. „ODDAJE” oznacza opłaca się. A dlaczego opłaca się, być tej wiosny z nami?

Bo będzie rodzinnie, aktywnie i wspierająco, czyli tak jak najbardziej lubimy.

Dobro zmienia nas w otwartych, bardziej świadomych ludzi. A My chcemy się temu przyglądać, chcemy Wam w tym towarzyszyć i Was w tym wspierać.

Ale zanim zaczniemy świętować. Zanim przebiegniemy te ostatnie 5 km, od 4 kwietnia możecie dołączyć do naszego marszu po lepszą przyszłość naszych fundacyjnych dzieci.

DOBRO ODDAJE, dobro opłaca się, bo dobro nas uskrzydla i podnosi.

Dla kogo to wszystko?

Np. dla malutkiej Gabi, której normalnie żyć nie pozwala skomplikowana wada serca.

Dla siedmioletniej Anielki, której płuca od urodzenia trzyma w żelaznym uścisku mukowiscydoza.

Dla tych wszystkich dzieci, dla których szpital jest drugim domem. Uwierzcie nam! One tak bardzo chciałyby mieć tylko jeden dom – ten rodzinny. Wy możecie im pomóc w realizacji marzeń!

DOBRO ODDAJE to wspaniała ku temu okazja. Doceń co masz, przytul swoich bliskich, a potem zaproś ich do wzięcia udziału w naszej akcji. Świat nie lubi bezruchu – dobro dostajesz, dobrem się dzielisz, dobro oddajesz. DOBRO opłaca się. Uczynione – wraca do Ciebie i pozwala czuć się szczęśliwym. A teraz razem możemy JE przyjąć, rozmnożyć i oddać dużo dużo więcej!!!

Jak dołączyć do akcji DOBRO ODDAJE? – jest kilka sposobów!

Wpłać pieniądze

Załóż wirtualną skarbonkęDaj znać swoim znajomym, rodzinie-  udostępnij swoją wirtualną skarbonę. Niech świat się dowie, że podejmujesz wyzwanie i działasz razem z nami!

Postaw fundacyjną skarbonkę u siebie w salonie kosmetycznym, fryzjerskim, tatuażu, sklepie, firmie itd. Dostarczymy ci ją wraz z plakatem.

Zorganizuj kiermasz w swojej szkole, na uczelni lub w przedszkolu.

Możesz też pobiec w tegorocznej edycji Biegu o Złotą Monetę. Odbędzie się w ramach finału akcji 12 czerwca. Będziemy informować, kiedy startują zapisy!

Nasze wydarzenie zostało objęte honorowym patronatem Prezydenta Olsztyna Piotra Grzymowicza.

Masz pytania lub chcesz podzielić się pomysłami? Zadzwoń do nas: 89-539-74-04, lub skontaktuj się elektronicznie fundacja@przyszloscdladzieci.org

Bądź z nami na bieżąco, obserwuj nas na FACEBOOKU