Nie masz planów na długi weekend? Nic straconego! Zapraszamy na Festiwal Dmuchańców Bartbo. Dobra zabawa gwarantowana. W czwartek 8 czerwca masz szansę też pomóc chorym i niepełnosprawnym dzieciom z Warmii i Mazur

Lato coraz bliżej, zaczyna się długi czerwcowy weekend.To często oznacza więcej okazji do aktywnego spędzania czasu w rodzinnym gronie. Jeśli nie masz planów, nic straconego! Szykuje się rodzinny weekend na świeżym powietrzu w Parku Bartbo w Butrynach. Twoje dzieci będą mogły poszaleć na wielu atrakcjach, a TY zrobisz też dobry uczynek – pomożesz potrzebującym dzieciom z Warmii i Mazur, podopiecznych Fundacji ,,Przyszłość dla Dzieci”.

Festiwal Dmuchańców Bartbo 2023 – szczegóły poniżej

Kiedy? 08.06.2023 -11.06.2023

Gdzie? Park Rozrywki Bartbo: Butryny 100, 10-687 Olsztyn

Godziny otwarcia: 11:00 – 19:00

Fot. archiwum Fundacji

To właśnie wtedy oprócz stałych atrakcji Parku Bartbo czeka na Was Festiwal Dmuchańców w tym aż kilkadziesiąt dmuchańcow dla dzieci. Pamiętaj, że kupując wejściówkę w czwartek 8 czerwca jednocześnie pomagasz naszym fundacyjnym dzieciom.

Podczas wydarzenia spotkacie też naszych wolontariuszy z fundacyjnymi skarbonkami i znajdziecie lejek grawitacyjny, do którego będziecie mogli też coś od siebie dorzucić. Będzie wiele okazji do pomagania!

Głód wam też niestraszny. Znajdziecie tam też Karczmę Bartbo i wyjątkowe atrakcje dla całej rodziny! Dostępne atrakcje: to min. Ludzka Katapulta – Park Linowy – Kosmiczny trener i wiele wiele innych – Giga klocki – Strefa chillout i wiele wiele innych

Masz MOC! Widzimy się w Butrynach!

#WspólnieMożemyZrobicWięcej

Może was też zainteresować:

Udane zakończenie wakacji

Pomaganie i świetna zabawa w Bartbo

Bądź z nami na bieżąco, obserwuj nas na FACEBOOKU