Z ogromną radością informujemy, że partnerem „Gwiazdki z Przyszłością” jest hipermarket Auchan w Olsztynie.W sklepie stoi wyjątkowa choinka, a na niej zawieszone są niezwykłe ozdoby.

Wesprzyj naszą akcję i podaruj chorym i niepełnosprawnych dzieciom udane święta!

Zbiórka Podaruj dzieciom Gwiazdkę!

57 159,42 zł z 50 000 zł

114%

Cóż bowiem warte nawet najpiękniej przystrojone drzewko i fura prezentów pod nim, na co komu pyszne uszka, barszcze, pierniki i makowce — gdy jakieś dziecko jest smutne? Święta to czas, […]

Ozdoby na tej choince nie są jednak zwyczajne… Na każdej bombce wypisane są marzenia dzieci, a są one bardzo różne. Od zabawek, przez książki, po drobny sprzęt elektroniczny. Każde z marzeń jest wyjątkowe. Każde równie ważne, przywracające magię Bożego Narodzenia nawet w tym trudnym czasie.

5-letnia Zuza wymarzyła sobie magiczny pamiętnik „Vtech”. 10-letni Kacper chiałby dostać książkę Jo Nesbo „Doktor Proktor”. 5-letni Franek bardzo ucieszyłby się z hulajnogi lub deskorolki, a 11-letni Konrad upatrzył sobie zabawkowy helikopter ratunkowy.

Olsztyński sklep już po raz trzeci zaprasza swoich klientów do wspólnej, świątecznej akcji. Każdy może stać się Świętym Mikołajem. Wystarczy wziąć ozdobę z choinki, kupić wymarzony prezent i zostawić go w punkcie informacyjnym sklepu. Każdy prezent Fundacja „Przyszłość dla Dzieci” przekaże dziecku, dzięki czemu Gwiazdka będzie niezapomniana.

Jeśli chcesz dołączyć do akcji, ale nie wiesz jak realnie pomóc w przygotowaniu prezentów, zapraszamy do lektury:

Pomóż nam zrobić 500 gwiazdkowych prezentów

Masz Moc! To właśnie Ty możesz sprawić, by fundacyjne maluchy znalazły pod choinką wymarzony upominek!

Zapraszamy do olsztyńskiego sklepu!

#WspólnieMożemyZrobićWięcej