Urania Dzieciom Dogrywka

Licytacje charytatywne – DOGRYWKA

Hala Urania Olsztyn, kultowa dla olsztynian i olsztynianek. Niesamowita kopuła, która przez wiele lat była areną zmagań sportowych, a także miejscem wydarzeń kulturowych. Zaprojektowana z rozmachem jak na lata 80 przez blisko 43 lata gościła w swoich progach sportowców, artystów, kibiców i pasjonatów sztuki. W murach zapisane ma historie przeplataną przez łzy szczecią, zachwytu i smutku. Zapisała się na wieki we wspomnieniach wielu ludzi.

Olsztyńska Urania od 45 lat była i wszystko wskazuje na to, że nadal będzie miejscem, gdzie zawsze coś się dzieje. Po ponad 2-letniej, gruntownej modernizacji, pojawiła się z nowej odsłonie. Znów stała się ważnym punktem Olsztyna.
Hala dostała szansę na nowy start, a takiej szansy potrzebuje także 515 chorych i niepełnosprawnych maluchów z Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”.

Komu deska z parkietu? Komu kawałek historii?

Sentymenty nie jednym nie pozwalają na rozstanie się z nieziemską kopułą. Teraz  każdy może mieć  jej kawałek przy sobie.  Chodźcie, zróbmy wspólnie coś dobrego! Weź udział w niezwykłej licytacji i pomóż zbudować zdrową przyszłość dzieci!

Zobacz aukcje:

Partnerzy wydarzenia:

Miasto Olsztyn
Osir Olsztyn

AZS Olsztyn

Warmia Energa Olsztyn

Partnerzy medialni:

Gazeta Olsztyńska
Polskie Radio Olsztyn

Regulamin Licytacji charytatywnych

Zobacz wszystkie licytacje