Słowami rodziców:

U Franciszka od 5 roku życia zdiagnozowano autyzm z autoagresją.W związku z tym wymaga pomocy specjalistycznej. występują u niego nieprawidłowości zarówno w mowie jak i obniżonej sprawności motoryki dużej i małej.Ze względu na występujące zagrożenie niedostosowaniem społecznym syn wymaga wielu zajęć wspomagających jego dalszy rozwój między innymi: Trening Umiejętności Społecznych,Terapię Ręki,Integracje Sensoryczną,Logopedię oraz pomóc z zakresu stałej współpracy z psychiatrą Zajęcia te przynoszą bardzo dobre rezultaty, jednakże nie wszystkie są zajęciami refundowanymi.

Naszym największym pragnieniem jest,aby nasz syn był jak najbardziej samodzielny.Wierzę,że wspólnie z państwem uda się nam pomóc Franusiowi już i tak w niełatwej drodze ku wspaniałej przyszłości malca.

Właśnie dlatego rodzice całej trójki rodzeństwa: nastoletniej Oli, Franciszka i najmłodszej Agatki proszą o wsparcie wszystkich ludzi, którzy zechcieliby pomóc ich dzieciom  w drodze,  ku lepszej przyszłości i samodzielności.Za każdą formę wsparcia będziemy ogromnie wdzięczni.
Wspólnie Możemy Zrobić Więcej!