Hania, pogodna dziewczynka, której największa przyjemność sprawia tworzenie przeróżnych prac plastycznych.  Kiedy była mała, rodzice zauważyli, że dziewczynka często się potyka. Od razu zareagowali i zgłosili się do specjalisty. Długi czas oczekiwania na wizytę refundowaną, zmusił rodziców do skorzystania z prywatnej konsultacji. Okulista zdiagnozował u Hani niedowidzenie oka lewego, zez zbieżny, nadwzroczność obu oczu i anizometropia.

Na domiar złego dziewczynka zmaga się z licznymi wadami postawy, od 3 roku życia jest pod opieką Poradni Wad Postawy. Koślawość kolan, stopy płasko-koślawe, hiperlordoza odcinka lędźwiowego wymagają od niej regularnych spotkań z fizjoterapeutą. Hania wymaga stałej opieki poradni specjalistycznych, częstej wymiany szkieł korekcyjnych oraz ćwiczeń ortoptyczno-pleoptycznych pod okiem ortoptysty.

Systematyczne ćwiczenia zwiększają szansę dziewczynki na poprawę w  zakresie widzenia, a także pozwoli jej na większą samodzielność.  Na co dzień mama Hani zajmuje się nią i jej młodszym bratem Antkiem, który również wymaga opieki specjalistów, ze względu na koślawość kolan i stóp, uczęszcza również na zajęcia Integracji Sensorycznej. Jedyny żywicielem rodziny jest tato Hani, to jednak za mało, aby objąć opieką specjalistów dwójkę chorych dzieci. Potrzebują Twojej pomocy!

Wspólnie możemy pomóc Hani!