Przedstawiamy wam naszą wojowniczkę Ulę. Na co dzień to bardzo aktywna, radosna i zaradna dziewczynka ze stolicy Warmii i Mazur. Uwielbia śpiewać i tańczyć. Na pierwszy rzut oka nawet trudno byłoby, by  przypuszczać, ze ta kilkulatka każdego dnia zmaga się z licznymi wadami kręgosłupa, które skutecznie komplikują jej codzienność.

Właśnie dlatego, ula pozostaje pod stałą opieką licznych specjalistów. Regularnie uczęszcza na liczne kontrole, po to, by sprawdzać, ile wynosi skrzywienie kręgosłupa dziewczynki. Ze względu na wady kręgosłupa i klatki piersiowej, którym nieustannie stawia czoła, Ula musi być regularnie rehabilitowana i usprawniana.

Jednak nawet najbardziej żmudna i kompleksowa rehabilitacja nie wystarczy, by poprawić jej codzienne funkcjonowanie. Dlatego w niedalekiej perspektywie czeka Ulę poważna operacja kręgosłupa. Koszty z nią związane, niewątpliwie będą dużym wyzwaniem dla budżetu domowego rodziny dziewczynki. Aktualnie priorytetem rodziców Uli jest jak najbardziej kompleksowe przygotowanie Uli do nieuniknionej operacji. Właśnie dlatego Ula sumiennie ćwiczy podczas licznych godzin fizjoterapii. Ogromną pomocą w tej trudnej walce mógłby być również kosztowny sprzęt rehabilitacyjny.

Oprócz rodziców Uli, w zmaganiach z niepełnosprawnością, wspiera ją też starszy brat Janek.

Pomóżmy i my!

Po to by Ula mogła zawalczyć o lepsze Jutro!