Pod koniec ubiegłego roku do grona naszych podopiecznych dołączyła Wiktoria. Na pierwszy rzut oka wygląda jak zdrowa dziewczynka. Jednak tak naprawdę każdego dnia zmaga się z wyzwaniami, które mogłyby przerosnąć wielu jej rówieśników. Zespół Aspergera i niepełnosprawność ruchowa zmieniają każdy dzień w swoisty tor przeszkód. By Wiktoria mogła chodzić do szkoły i zdobywać nową wiedzę, niezbędne są dla Wiktorii liczne terapie.

Nasza fundacyjna wojowniczka dzielnie uczęszcza m.in. na Trening Umiejętności Społecznych, terapię integracji sensorycznej i masaże. Te terapie pomagają Wiktorii radzić sobie z emocjami. Potrafi dzielnie stawiać czoła bodźcom, które próbują j rozpraszać.

Rodzice Wiktorii, którzy oboje są nauczycielami, każdego dnia widzą postępy jakie ich ukochana córka może osiągać dzięki tym terapiom. Jednak wiedzą, że tylko żmudna i kosztowna rehabilitacja przyniesie długo terminowe efekty. Koszty z wiązane z tą rehabilitacją wykraczają po za możliwości rodziny dlatego zwrócili się do naszej Fundacji.

Razem możemy pomóc Wiktorii!

Wspólnie Możemy Zrobić Więcej!