Twoje 1,5% może uratować zdrowie i życie dzieci! Wpisz KRS0000148747 i bądź świadomy swego wyboru.

Rozlicz PIT w przeglądarce internetowej na stronie PITAX.pl. Prosto. Szybko. Za darmo.

Kopiuj KRS i przekaż 1,5% podatku

Masz moc pomagania!

Możliwość przekazania 1,5% to przywilej, który ma wielką moc pomagania. Wystarczy niewielki wysiłek, aby podarować komuś szanse na lepsze jutro, a nawet uratować życie. Bądź świadomym obywatelem wpisz KRS 0000148747 i wiedz, że Twoje 1,5% wesprze chore i niepełnosprawne dzieci z Warmii i Mazur.

Dzięki przekazanym środkom jesteśmy w stanie zakupić potrzebne podopiecznym lekarstwa, opłacimy ich leczenie bądź rehabilitację. Zakupimy również sprzęt niezbędny do ćwiczeń i rozwoju. Sfinansujemy to, co danemu dziecku jest najbardziej potrzebne. Pomożemy dzieciom, które bez rehabilitacji nie miały szans na to, by chodzić.


Rozlicz PIT w kilku prostych krokach i przekaż swoje 1,5%

PIT-37

PIT-36(L)

PIT-28

PIT-OP


Jak wykorzystamy 1,5%?

Środki zgromadzone z 1,5% sfinansują to co danemu dziecku jest najbardziej potrzebne. Są dzieci, które bez rehabilitacji nie miały szans na to, żeby chodzić. Teraz te maluchy przychodzą do nas na własnych nogach. Co prawda z mamą czy tatą pod rękę, ale to już duży postęp. Kolejny etap jest taki, aby dziecko mogło tę maminą rękę puścić. Gdy będą pieniądze na ćwiczenia, to tak się stanie. 

Niesiemy pomoc 500 dzieciom i młodzieży z Warmii i Mazur wymagającym leczenia i  rehabilitacji, której to pomocy, w jej finansowym wymiarze nie są w stanie zapewnić ich rodzice, ani też społeczna służba zdrowia.

1,5 procent podatku to wielka rzecz. Dzięki niemu możemy działać naprawdę efektywnie. Życie naszych podopiecznych to labirynt przeszkód, ale razem możemy wyciągnąć do nich w tym torze niezawinionych przeszkód pomocną dłoń.

Dzięki Twojemu wsparciu sfinansujemy dzieciom badania, kupimy leki, zapłacimy za specjalistyczne zabiegi i ratujące życie operacje. Sfinansujemy to, co danemu dziecku jest najbardziej potrzebne, …być może wspólnie uratujemy komuś życie!

Potrzebujesz wsparcia?
Dołącz do grona bohaterów Fundacji „Przyszłość dla Dzieci” i zacznij zbierać 1,5%


Pomóż budować zdrową i bezpieczną przyszłość bohaterów Fundacji!

#WspólnieMożemyZrobićWięcej

KRS 0000148747

Niech wieść o pomaganiu się niesie, udostępnij i poinformuj innych  

Facebook YouTube Instagram