PIT-36(L)

Ten rodzaj PIT-u dotyczy osób, które prowadzą działalność gospodarczą.
Poniżej podajemy sposoby rozliczenia PIT-36(L).

Rozlicz PIT w przeglądarce internetowej na stronie PITAX.pl. Prosto. Szybko. Za darmo.

Pobierz i wydrukuj plik PDF, a następnie wypełnij sprawozdanie ręcznie

Rozlicz PIT w przeglądarce internetowej na stronie e-pity.pl

Pobierz KRS i przekaż 1,5% podatku

Rozlicz PIT poprzez stronę Ministerstwa Finansów

Jak wykorzystamy 1,5%?

Środki zgromadzone z 1,5% sfinansują to co danemu dziecku jest najbardziej potrzebne. Są dzieci, które bez rehabilitacji nie miały szans na to, żeby chodzić. Teraz te maluchy przychodzą do nas na własnych nogach. Co prawda z mamą czy tatą pod rękę, ale to już duży postęp. Kolejny etap jest taki, aby dziecko mogło tę maminą rękę puścić. Gdy będą pieniądze na ćwiczenia, to tak się stanie. 

Niesiemy pomoc 500 dzieciom i młodzieży z Warmii i Mazur wymagającym leczenia i  rehabilitacji, której to pomocy, w jej finansowym wymiarze nie są w stanie zapewnić ich rodzice, ani też społeczna służba zdrowia.

1,5 procent podatku to wielka rzecz. Dzięki niemu możemy działać naprawdę efektywnie. Życie naszych podopiecznych to labirynt przeszkód, ale razem możemy wyciągnąć do nich w tym torze niezawinionych przeszkód pomocną dłoń.

Dzięki Twojemu wsparciu sfinansujemy dzieciom badania, kupimy leki, zapłacimy za specjalistyczne zabiegi i ratujące życie operacje. Sfinansujemy to, co danemu dziecku jest najbardziej potrzebne, …być może wspólnie uratujemy komuś życie!