Taniec daje ogromną MOC! Usprawnia ciało i umysł, przekracza granice językowe i fizyczne oraz zbliża ludzi do siebie. Tym samym tworząc poczucie wspólnoty w okresie dystansowania spowodowanego przez koronawirusa. Znając te wszystkie zalety i widząc jaką moc pomagania niesie poruszanie się w rytm muzyki. Stworzyliśmy coś, co niewątpliwie poruszy Wasze serca, a przede wszystkim ciało! Dołącz do #FutureKidsDanceChallenge

#FutureKidsDanceChallenge – na pomoc Małym Bohaterom!

Skutki pandemii COVID-19 dotykają miliony ludzi, szczególnie tych najmłodszych i słabszych, którzy i tak dotąd mieli niełatwe życie. A koronawirus, on nie przebiera w środkach. Rok 2020 — bez wątpienia nie był łatwy dla wszystkich, naszym 450. Małym Bohaterom przysporzył szczególnie wiele trosk i cierpień. Obniżona odporność i ciągła walka z niewidzialnym wrogiem. Trudniejszy dostęp do lekarzy i rehabilitantów, zamknięte szkoły i przymus ciągłego przebywania w domu. Chore i niepełnosprawne dzieci stały się cichymi ofiarami pandemii… możemy to zmienić wystarczy kilka prostych ruchów!

POMÓŻMY IM W RYTM MUZYKI!

Dziś prosimy Cię, pomóż nam, zostań działaczem w tej ważnej sprawie! Weź udział w tanecznym wyzwaniu, wpłać cegiełkę, stwórz skarbonkę i zaproś innych do wspólnej zabawy! Pomóż dzieciom w rytm muzyki! Twoja wpłata pomoże dzieciom przetrwać  trudny czas izolacji. To właśnie dzięki Tobie uśmiechnięci mali bohaterowie otrzymają niezbędne leki i opiekę specjalistów! Będą mogli znów dzielnie stawiać czoła chorobom, które od urodzenia je nękają. To dzięki Tobie maleńka Julka, która na świat przyszła z rozszczepem wargi i podniebienia i bez lewej gałki ocznej. Będzie miała szansę na operację, której nie wykonuje się w Polsce. Dzięki Tobie do domu Mai, Oliwii, Arka, Amelii przyjdzie ich ukochana ciocia – rehabilitantka, która nie pozwoli chorobie rozpanoszyć się na dobre.

Zatańcz z nami!

Wspólnie z Dominiką Chwyczko, z olsztyńskiej Szkoły Tańca BTB (BTBDance Agency), stworzyliśmy wyzwanie taneczne, które Tobie doda MOCY, a dzieciom — nadzieję na zdrowie i dzieciństwo bez bólu.

Zasady są proste:

I. Nagraj filmik, jak tańczysz sam, z przyjaciółmi lub zrób duet:

-> Podkład znajdziesz tu

-> Duet zrobisz tu

->Instrukcje tańca znajdziesz poniżej

II. Wpłać dowolną kwotę na główną zbiórkę akcji i nominuj do podjęcia wyzwania kolejne osoby:

Zbiórka Chore dzieci cichymi ofiarami pandemii
Chore dzieci cichymi ofiarami pandemii

3 848 zł z 30 000 zł

13%

Brakuje jeszcze 26152 zł

Skutki pandemii COVID-19 dotykają miliony ludzi, szczególnie tych najmłodszych i słabszych, którzy i tak dotąd mieli niełatwe życie. A koronawirus, on nie przebiera w środkach. Rok 2020 — choć nie […]

Załóż skarbonkę grupy/szkoły/przedszkola i zaproś znajomych do wsparcia.

Potrzebujesz pomocy w tworzeniu skarbonki? Napisz a.ciborowska@przyszloscdladzieci.org, m.jacewicz@przyszloscdladzieci.org lub zadzwoń: 89 539 74 32 / 89 539 74 33 pomożemy!

III. Opublikuj film na swoim Facebooku, Tik Toku lub Instagramie.

Pamiętaj!

  1. Dodaj w opisie hasztag: #FutureKidsDanceChallenge
  2. Dodaj link do zbiórki lub Twojej skarbonki.
  3. Nominuj i oznacz przyjaciół, rodzinę i znajomych do podjęcia wyzwania. Niech każdy się dowie, że pomaganie dzieciom jest fajne!

Poczuj rytm, a muzyka sama cię poniesie! Nie liczy się wiek ani taneczne umiejętności, z taką mocą pomagania każdy wytańczy dzieciom lepszą przyszłość!!

 #MaszMoc #WspólnieMożemyZrobićWięcej