Skutki pandemii COVID-19 dotykają miliony ludzi, szczególnie tych najmłodszych i słabszych, którzy i tak dotąd mieli niełatwe życie. A koronawirus, on nie przebiera w środkach. Rok 2020 — choć nie był łatwy dla wszystkich, naszym 450. Małym Bohaterom przysporzył szczególnie wiele trosk i cierpień. Obniżona odporność i ciągła walka z niewidzialnym wrogiem. Trudniejszy dostęp do lekarzy i rehabilitantów. Zamknięte szkoły i przymus ciągłego przebywania w domu. Chore i niepełnosprawne dzieci stały się cichymi ofiarami pandemii.

 

 

Dziś prosimy Cię, pomóż nam, zostań działaczem w tej ważnej sprawie! Twoja wpłata pomoże dzieciom przetrwać  trudny czas izolacji. To właśnie dzięki Tobie uśmiechnięci Wiktoria i Jaś otrzymają niezbędne leki i będą mogli znów dzielnie stawiać czoła chorobom, które od urodzenia je nękają. To dzięki Tobie maleńka Julka, która na świat przyszła z rozszczepem wargi i podniebienia i bez lewej gałki ocznej, będzie miała szansę na operację, której nie wykonuje się w Polsce. To dzięki Tobie do domu Mai, Oliwii, Arka, Amelii przyjdzie ich ukochana ciocia – rehabilitantka, która nie pozwoli chorobie rozpanoszyć się na dobre.

Pomóż dzieciom w rytmie muzyki!

Dołącz do challeng’u tanecznego #FutureKidsDanceChallenge

Połączmy dobrą zabawę z pomaganiem!  Jednym tańcem zbierzmy wszystkich, którzy nie są obojętni na cierpienie dzieci. Wpłać cegiełkę, załóż skarbonkę i zaproś wszystkich do wspólnej zabawy.  Zatańcz, udostępnij i baw się dobrze. Poczuj rytm, a muzyka sama cię poniesie! Nie liczy się wiek, ani taneczne umiejętności, z taką mocą pomagania każdy wytańczy dzieciom lepszą przyszłość! Kliknij i dowiedz się więcej -> #FutureKidsDanceChallenge

Pomóż nam! Prosimy.

Teraz gdy nie możemy organizować imprez. Brać udziału w biegach i koncertach, a naszych Wolontariuszy nie spotkasz w sklepach, teraz szczególnie dzieci potrzebują Twojej pomocy. Przede wszystkim dzięki ludziom takim jak Ty, wspieramy maluchy w ich trudnej walce o lepsze życie, a czasem po prostu – o życie… Prosimy, zostań działaczem w tej ważnej sprawie!

 

Twoja darowizna odmieni życie chorych maluchów.

#MaszMoc, wielką MOC, za którą wspólnie z dziećmi jesteśmy Ci bardzo wdzięczni.