Wszyscy kochamy nasz region. Z dumą podnosimy głowę, gdy słyszymy o Warmii i Mazurach. Mamy tu przejrzyste jeziora, szumiące lasy, czyste powietrze i przyciągający wzrok widoki. Być może nasze krajobrazy, tak jak muzyka łagodzą obyczaje, bo Warmia i Mazury – to też olbrzymia liczba osób o empatycznych sercach. Niezwykle nas to cieszy, bo mamy komu pomagać.

 

515. podopiecznych Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”, to dzieci z najróżniejszych zakątków naszej pachnącej wodą i lasem krainy. I mimo, że wszystkie urodziły się w przepięknych okolicznościach przyrody – to nie wszystkim, jeśli chodzi o zdrowie, szczęście dopisało. Każdego roku, rośnie liczba dzieci, które są pod skrzydłami naszej fundacji.

Zapraszamy Was, zawalczcie razem z nami o zdrowie, sprawność i życie bez bólu pół tysiąca chorych dzieci. To m. in. Nikolka z Działdowa, Aleksander ze Szczytna, Bartuś z Olsztyna, Hania z Jezioran, Lena z Mrągowa , Martynka z Kętrzyna, Wojtek z Bartąga, dzieci z Giżycka, Bartoszyc, Elbląga czy Iławy. W każdym powiecie czekają na pomoc, poszkodowane losem, dzieci i to właśnie dla nich jest akcja DOBRO ODDAJE!. Dobro oddaje! to zdrowsza PRZYSZŁOŚĆ DZIECI.

 

Wspólnie nieśmy pomoc najbardziej potrzebującym dzieciom z Warmii i Mazur.

 

 

Tylko dzięki wspólnej akcji sfinansujemy im leki i rehabilitację, kupimy najnowszej generacji pompę insulinową i kolorowe wózki inwalidzkie, czy opłacimy ratującą życie operację. Tego potrzebują fundacyjne dzieci. To Wasi sąsiedzi, koleżanki i koledzy Waszych dzieci. Wspierać ich to jak pomagać najbliższym!

Fundacja „Przyszłość dla Dzieci” to setki dramatycznych dziecięcych historii. Ale jesteśmy po to, by razem móc tym dramatom zapobiegać i móc na lepsze zmieniać świat.

Dziecięcych historii jak i możliwości wspierania tych, którzy tej pomocy najbardziej potrzebują – jest mnóstwo. Dlatego powstało DOBRO ODDAJE!, a „oddaje” – w młodzieżowym oznacza również „opłaca się”.

To Ci się opłaci,

Los Ci się odpłaci…

Możesz też przekazać darowiznę wpłacając na konto: 21 1240 1590 1111 0010 2531 7517, wpisując w tytule wpłaty „Dobro oddaje”.

Wspólnie Możemy Zrobić Więcej!

 

Dowiedz się więcej o akcji:

Dobro oddaje! na start. Mnóstwo akcji i atrakcji na Warmii i Mazurach, uwieńczone finałem w wielu miastach regionu.