Zbliża się cudowny czas. Czas „Gwiazdki z Przyszłością”

 

Na co dzień działamy z myślą o przyszłości. I tym razem jest tak samo. Chcemy, żeby za jakiś czas dzieci, które są podopiecznymi naszej fundacji, mogły uśmiechać się do swoich wspomnień. Niech w świątecznych obrazkach przechowywanych w ich pamięci, nie będzie miejsca na rozczarowania pustką pod choinką. Niech nie będzie w nich przestrzeni dla żalu, że znów swoje marzenia trzeba odłożyć na później. Zapewniamy: gwiazdkowe prezenty to coś więcej niż zaspokojenie zachcianek dzieci. To przede wszystkim symboliczna wycieczka do krainy beztroski, na którą maluchy zmagające się z różnymi chorobami i niepełnosprawnościami mogą sobie pozwolić niezwykle rzadko.

 

Gwiazdka z Pryszłością

 

Święta są szczególnym czasem, w którym jeszcze bardziej zależy nam na tym, żeby na twarzach naszych podopiecznych zagościł uśmiech.

 

Dlatego w tym roku znów chcemy przygotować 500 paczek pełnych wymarzonych prezentów ! Wspólnie z Wami zadbać o to, żeby dziecięca radość wypełniła Warmię i Mazury po brzegi.

 

Zbieramy pieniądze i produkty, dzięki którym chorym i niepełnosprawnym dzieciom z Warmii i Mazur przygotujemy 500 świątecznych prezentów.

 

Gwiazdka z Przyszłościa - Dołącz

 

Gwiazdka z Przyszłością – Zróbmy razem coś dobrego!

Przez wszystkie lata naszej działalności nie straciliśmy wiary w ludzkie dobro. Wiele razy przekonywaliśmy się, że wszyscy mamy w sobie moc pomagania. Jesteśmy pewni, że ta moc przekłada się nie tylko na lepsze życie tych, których obdarowujemy swoim wsparciem, ale i zmienia nas samych. Skąd to wiemy? Od Was, naszych wspaniałych darczyńców. To Wy każdego dnia udowadniacie nam, że dzieląc się z innymi tym, co mamy, nie tracimy, ale zyskujemy.

 

Niech tegoroczne Święta będą czasem wyjątkowym, pełnym dowodów na to, że te trudne miesiące, które za nami, nie nadszarpnęły naszych relacji, że nie straciliśmy z oczu tego, co najważniejsze. Siebie nawzajem!

 

Gwiazdka z przyszłością - zróbmy razem coś dobrego

 

Podzielmy się dobrem i pomnóżmy magię Świąt! Z góry Wam dziękujemy!

 

Jarek, Iwona, Agnieszka, Ania, Paulina, Magdalena, Alicja i Maciek

… czyli ekipa „Fundacji Przyszłość dla Dzieci’

 

Śledź nas na Facebooku i bądź na bieżąco!