Nasza Fundacja jak co roku organizuje świąteczną akcję charytatywną! Wcale nie musisz być z Olsztyna by sprawić, że na ustach dzieci z Warmii i Mazur zagości uśmiech. Dołącz do nas!

Superbohaterowie są wśród nas! Mają bystre oczy, które nie pozwalają im przegapić osób liczących na wsparcie i wyjątkowe uszy wyłapujące niewypowiedziane marzenia. To oni przekonują nas, że już czas. Czas na Gwiazdkę z Przyszłością!

Niech tegoroczne Święta będą czasem wyjątkowym, pełnym dowodów na to, że te trudne miesiące, które za nami, nie nadszarpnęły naszych relacji, że nie straciliśmy z oczu tego, co najważniejsze: siebie nawzajem!

Akcja charytatywna dedykowana dzieciom.

Pomagaj z nami w te święta w Olsztynie… i nie tylko.

Zbiórka Gwiazdka z Przyszłością 2021
Gwiazdka z Przyszłościa

60 418,24 zł z 105 000 zł

58%

Brakuje jeszcze 44581.76 zł

Zbliża się cudowny czas. Czas „Gwiazdki z Przyszłością”   Na co dzień działamy z myślą o przyszłości. I tym razem jest tak samo. Chcemy, żeby za jakiś czas dzieci, które […]

Na co dzień działamy z myślą o przyszłości. I tym razem jest tak samo: chcemy, żeby za jakiś czas dzieci, które są podopiecznymi naszej Fundacji, mogły uśmiechać się do swoich wspomnień. Niech w świątecznych obrazkach przechowywanych w ich pamięci, nie będzie miejsca na rozczarowania pustką pod choinką. Niech nie będzie w nich przestrzeni dla żalu, że znów swoje marzenia trzeba odłożyć na później. Zapewniamy: gwiazdkowe prezenty to coś więcej niż zaspokojenie zachcianek dzieci. To przede wszystkim symboliczna wycieczka do krainy beztroski, na którą maluchy zmagające się z różnymi chorobami i niepełnosprawnościami mogą sobie pozwolić niezwykle rzadko.

Tak jest na przykład w przypadku Anielki, dla której sformułowanie „wziąć spokojny oddech” znaczy więcej niż dla reszty jej rówieśników. Dziewczynka ma 7 lat i całe życie zmaga się z mukowiscydozą. Rehabilitacja i leczenie farmakologiczne to jej codzienność. Codzienność, która wiąże się nie tylko z cierpieniem, ale i z kosztami mającymi konkretny materialny wymiar. Żeby Anielka mogła żyć jak jej rówieśnicy, na wagę złota jest pomoc okazywana przez innych – przez osoby, które, jak święty Mikołaj, gotowe są obdarować dziewczynkę wsparciem.

Od lat nie było chwili, w której mielibyśmy prawo stracić wiarę w ludzkie dobro. Wiele razy przekonywaliśmy się, że wszyscy mamy w sobie moc pomagania. Jesteśmy pewni, że ta moc przekłada się nie tylko na lepsze życie tych, których obdarowujemy swoim wsparciem, ale i zmienia nas samych. Skąd to wiemy? Od Was, naszych wspaniałych darczyńców. To Wy każdego dnia udowadniacie nam, że dzieląc się z innymi tym, co mamy, nie tracimy, ale zyskujemy.

Święta są szczególnym czasem, w którym jeszcze bardziej zależy nam na tym, żeby na twarzach naszych fundacyjnych dzieci zagościł uśmiech.

Tak pomagaliśmy w zeszłym roku:

W tym roku znów chcemy przygotować 500 paczek pełnych wymarzonych prezentów. Wspólnie z Wami zadbać o to, żeby dziecięca radość wypełniła Warmię i Mazury po brzegi. Oczywiście, razem z życzeniami zdrowia przekażemy także potrzebne leki i fundusze na rehabilitację, ale zrobimy też wszystko, co w naszych siłach, żeby nasze fundacyjne dzieciaki miały okazję do chwili zwyczajnej, niefrasobliwej zabawy.

Zastanawiasz się jak dołączyć do akcji? Masz wiele możliwości!

Wpłać pieniądze,

Załóż wirtualną skarbonkę. Podejmuj wyzwania, zapraszaj znajomych i #BawSieiPomagajzNami.

Dołącz do akcji „Skarbonka z Gwiazdkąpobierz skarbonkę do wydrukowania i pokolorowania.

Postaw fundacyjną skarbonkę u siebie w salonie kosmetycznym, fryzjerskim, tatuażu, sklepie, firmie itd. Dostarczymy ci ją wraz z plakatem.

Wystawiaj przedmioty na licytacje. Dołącz do fundacyjnej grupy, licytuj, zaproś swoich znajomych i baw się dobrze.

Zorganizuj wirtualny kiermasz w swojej szkole, na uczelni lub w przedszkolu.

Zorganizuj zbiórkę słodyczy i zabawek, dzięki którym przygotujemy fundacyjnym  dzieciom prezenty.

Masz jakieś pytania lub chcesz podzielić się pomysłami? Zadzwoń do nas: 89-539-74-04, lub skontaktuj się elektronicznie fundacja@przyszloscdladzieci.org

Piszcie w komentarzach jak chcecie pomóc dzieciom w te święta! Wspólnie Możemy Zrobić Więcej!

Daria Bruszewska- Przytuła
Magdalena Sosnowska

Przeczytaj też:

Dobrze jest być Świętym Mikołajem i dostać uśmiech dziecka

Mikołaj przyniósł lodówkę i okulary

Dobrze jest być Świętym Mikołajem

Logo Fundacji "Przyszłość dla Dzieci"

Bądź z nami na bieżąco, obserwuj nas na FACEBOOKU