Zbliża się ciekawa sportowa rywalizacja…

Jeszcze w te wakacje odbędzie się BACKYARD ULTRA. Ta wyjątkowa impreza biegowa wywodzi się ze Stanów Zjednoczonych, a jej organizatorem jest The Barkley Maratons, Lazarus Lake. Zasady biegu są proste: o każdej równej godzinie, grupa śmiałków staje na starcie i pokonuje, wydawać by się mogło, fajną niewielką pętlę o długości 4,167 mili (6,706 km). I tak do momentu gdy na start zgłosi się tylko jeden biegacz. Mistrz. Zwycięzca.

Bieg nie ma limitu czasowego. Może trwać 12, 20, 50 czy 85 godzin, bo to oficjalny Rekord Świata Harveya Lewisa, a rekordem Polski jest 26 pętli.

 

Co tym razem zrobi Paweł Pszczółkowski?

Już 26 sierpnia Ambasador Fundacji „Przyszłość dla Dzieci” wystartuje w Jabłonnej, w polskiej edycji BACKYARD ULTRA,  podczas której będzie biegał minimum dobę… Zrobi  to wszystko, aby wesprzeć w walce o zdrowie i życie najmłodszych mieszkańców Warmii i Mazur. Każdą pętlę zadedykuje dziecku, które codziennie odbywa treningi, których intensywność zadziwiłaby niejednego zawodowego sportowca. Treningi, których celem jest zdrowsze i szczęśliwsze dzieciństwo.

Połączenie miłości do biegania z pomocą drugiemu człowiekowi zawsze przynosi wspaniałe rezultaty. I tym razem Paweł doskonale wie, jak to sprytnie to połączyć.

Komu pomoże?

Fundacyjnym maluchom takim jak Tomek i Helenka, czy radosny Kacperek.

 

Tomek  przyszedł na świat z obustronnym głębokim niedosłuchem zmysłowo – nerwowym. Ma wszczepiony implant ślimakowy, lekarze podłączyli chłopcu też procesor mowy, dzięki czemu Tomek słyszy dźwięki wokół. Jego młodsza siostra Helenka, również stawia czoła niedosłuchowi. Najbardziej nowoczesny aparat słuchowy, czy implant to tylko część walki o zdrowie, której podstawą jest kosztowna, ale bezcenna rehabilitacja.

 

 

Kacper jest wesołym i pełnym energii chłopcem, choć od urodzenia cierpi na obustronny, głęboki niedosłuch nerwowo zmysłowy 4. By się prawidłowo rozwijać Kacperek potrzebuje specjalistycznej terapii, angażującej wszystkie zmysły.

 

Zastanawiasz się, jak możesz pomóc?

To proste!

Paweł Pszczółkowski: Będę zaszczycony jeśli do mnie dołączysz i wpłacisz do mojej wirtualnej zbiórki przynajmniej 67 zł za każdą pętlę, którą pokonam.

 

Zatem do dzieła, tak jak Paweł pokaż, że masz MOC! Pokaż, że masz dobre serducho!

Wspólnie Możemy Zrobić Więcej!

 

Możesz też przekazać darowiznę na konto: 21 1240 1590 1111 0010 2531 7517, wpisując w tytule wpłaty „Zbiórka Pawła Pszczółkowskiego”.