Zumba na plaży to wyjątkowe wydarzenie łączące pasję do tańca z pomaganiem. Już dziś zapraszamy Was na 5 edycję tego niesamowitego wydarzenia, dlatego spotkajmy się razem na plaży w Olsztynie z najlepszymi instruktorami w rytmie doskonałej muzyki.

Zumba na plaży to bez wątpienia wyjątkowe wydarzenie gdzie pełni pasji ludzie spotykają się razem i przez 3 godziny wspólnie tańczą pomagając małym podopiecznym fundacji. V edycja tego wydarzenia odbędzie się 29 sierpnia nad jeziorem Ukiel w Olsztynie. Jak co roku spotkamy się na boisku do koszykówki na terenie Centrum Rekreacyjno-Sportowym Ukiel w Olsztynie.

Wyjątkowi i pełni energii instruktorzy, zapewnią trzygodzinny maraton Zumby. Gwarantujemy dużo wspaniałej zabawy, dobrego humoru i aktywnego wypoczynku! Maraton startuje o 12:00 dlatego od 11:30 zapraszamy po odbiór opasek uprawniających do wejścia na teren wydarzenia.

Co zrobić aby wziąć udział w maratonie „Zumba na plaży”?


ZAREJESTRUJ SIĘ: https://przyszloscdladzieci.org/zumba-rejestracja/
OPŁAĆ START – minimum 30zł: https://pdd.wm.pl/zumbaoplata
NA KONIEC BAW SIĘ DOBRZE!


Opłata jest w całości darowizną na rzecz podopiecznych Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”. Będzie nam bardzo miło, jeśli zdecydujesz się podarować nam więcej niż 30 zł

Pamiętajcie, aby zabrać ze sobą wygodny strój, buty, butelkę wody i dobry nastrój. My gwarantujemy dobrą zabawę przy wspaniałej muzyce.

Podczas maratonu do tańca i dobrej zabawy zachęcać będą instruktorzy: Maciej REMMIC Remiszewski, Monika Zdunek, Beata Rosińska, Joanna Riabczenko i Michał Młyński.

Najmłodsi goście mogą liczyć na fundacyjnych Wolontariuszy, którzy przygotowali strefę zabaw i animacji. A tam czekają na najmłodszych zabawy i gry wielkoformatowe. Oczywiście podczas wydarzenia, w każdej chwili, będziecie mogli wesprzeć naszych małych podopiecznych, szukajcie naszych Wolontariuszy ze skarbonkami.

Zobaczcie jak w ubiegłym roku królowała Zumba na plaży.

Wydarzenie realizowane jest przy współpracy Ośrodka Sportu i Rekreacji w Olsztynie, oraz zostało objęte Patronatem Honorowym Prezydenta Olsztyna Piotra Grzymowicza.

Zumba na plaży, tańczymy, by pomóc!