Niedziela, 5 lipca 2020

Olaf Ptak

Podziel się:

Olaf Ptak

15 lat / Staświny

Olaf urodził się z ciężkiej zamartwicy okołoporodowej z jednym punktem Apgar, stwierdzono u niego porażenie mózgowe czterokończynowe. Lekarze od razu poinformowali rodziców o trudach związanych z rozwojem i leczeniem dziecka.
Obecnie Olaf dalej pomimo swego wieku nie porusza się samodzielnie i nie mówi. Stosowane do tej pory rehabilitacje, nie przynosiły żadnych efektów. Rodzice rozpoczęli nową terapię, a z nią pojawiło się światełko w tunelu. Chłopiec wymaga systematycznej usprawniającej rehabilitacji oraz konieczności stosowania specjalistycznego sprzętu ortopedycznego. Niestety koszty leczenia Olafa są bardzo duże i przekraczają możliwości finansowe rodziny. Chłopiec uczęszcza na zajęcia indywidualne do szkoły specjalnej, chętnie współpracuje podczas zajęć rehabilitacyjnych. Olaf jest pogodnym dzieckiem, chętnie przebywa w towarzystwie swoich rówieśników.
Pomóżmy w leczeniu i rehabilitacji Olafa - razem możemy więcej!
Bieg o Przyszłość

Pobiegnij dla naszych podopiecznych i załóż swoją zbiórkę na siepomaga.pl!

Przekaż swoje wsparcie

Pomóc może nawet najdrobniejsza kwota
21 1240 1590 1111 0010 2531 7517
z dopiskiem Olaf Ptak.

Tak, chcę pomóc Dzieciom.

Dziecko dotknięte chorobą też potrzebuje kontaktu ze światem zewnętrznym i rówieśnikami. Wózek inwalidzki, aparat słuchowy czy własna pompa insulinowa dają tym dzieciom szansę na wyjście z domu i zabawę z kolegami.

Wpłacając dowolną sumę pomagasz nam działać. Wspólnie możemy spełnić choć część marzeń chorych dzieci. Liczymy na Ciebie!