środa, 22 maja 2019

Bartosz Rakowski

Podziel się:

Bartosz Rakowski

2 lata

U Bartosza zdiagnozowano niedosłuch zmysłowo-nerwowy obustronny głębokiego stopnia. Chłopiec został zakwalifikowany do wszczepienia implantu ślimakowego.
Oprócz tego jest alergikiem i wymaga specjalnej diety - mleko oraz środki higieniczne muszą być hypoalergiczne i kupowane w aptece.

Bartosz raz w tygodniu jeździ na godzinną rehabilitację do placówki oddalonej o kilkanaście kilometrów od miejsca zamieszkania ponieważ nie utrzymuje się samodzielnie na raczkach, nie przewraca się na brzuszek , nie próbuje siadać ani pełzać. W lewej ręce ma obniżone napięcie mięśniowe. Diagnozowany jest pod kątem neurologicznym.
Pragniemy oznajmić,że 30.05.2017r. Bartosz przeszedł pomyślnie operację wszczepienia implantu ślimakowego na prawe uszko.Chłopiec bardzo szybko doszedł do siebie.Mama Bartosza jest szczęśliwa,że po aktywacji syn usłyszy jej głos po raz pierwszy.
Bieg o Przyszłość

Pobiegnij dla naszych podopiecznych i załóż swoją zbiórkę na siepomaga.pl!

Przekaż swoje wsparcie

Pomóc może nawet najdrobniejsza kwota
21 1240 1590 1111 0010 2531 7517
z dopiskiem Bartosz Rakowski.

Tak, chcę pomóc Dzieciom.

Dziecko dotknięte chorobą też potrzebuje kontaktu ze światem zewnętrznym i rówieśnikami. Wózek inwalidzki, aparat słuchowy czy własna pompa insulinowa dają tym dzieciom szansę na wyjście z domu i zabawę z kolegami.

Wpłacając dowolną sumę pomagasz nam działać. Wspólnie możemy spełnić choć część marzeń chorych dzieci. Liczymy na Ciebie!