Poniedziałek, 25 maja 2020

Julia Stężewska

Podziel się:

Julia Stężewska

11 lat / Bugi

Ta uśmiechnięta młoda dama to Julka. Dziewczynka od 2014 roku choruje na Zespół Olliera (chrzęatniakotowatość śródkostną) oraz wrodzoną wadę wzroku. Ma liczne zmiany w rękach, łopatkach, prawym biodrze i obydwu nogach. Julka ma jedną nóżkę krótszą o 3,5 cm, nosi wkładkę ortopedyczną. Choroba niestety postępuje, powoduje krzywienie nogi, przy tym utrudnia chodzenie i sprawia dziecku ból. W listopadzie 2018 roku dziewczynka miała wizytę w Poradni Ortopedycznej Kliniki Ortopedii i Traumantologii Dzieciecęj w Otwocku. Została skierowana na operację wydłużenia i prostowania kości udowej. Operacja odbędzie się w 2020 roku.
Rodzice już teraz zdając sobie sprawę, że wyjazd do Kliniki, operacja, jak i długotrwały proces leczenia i rehabilitacji proszą nas o pomoc - będą to ogromne wydatki.
Pomożmy zebrać odpowiednie środki, aby Julka pomyślnie przeszła zabieg i poszła na prostych i zdrowych nóżkach z rodzicami na wymarzony, długi spacer!
Razem możemy zdziałać cuda!!!
Bieg o Przyszłość

Pobiegnij dla naszych podopiecznych i załóż swoją zbiórkę na siepomaga.pl!

Przekaż swoje wsparcie

Pomóc może nawet najdrobniejsza kwota
21 1240 1590 1111 0010 2531 7517
z dopiskiem Julia Stężewska.

Tak, chcę pomóc Dzieciom.

Dziecko dotknięte chorobą też potrzebuje kontaktu ze światem zewnętrznym i rówieśnikami. Wózek inwalidzki, aparat słuchowy czy własna pompa insulinowa dają tym dzieciom szansę na wyjście z domu i zabawę z kolegami.

Wpłacając dowolną sumę pomagasz nam działać. Wspólnie możemy spełnić choć część marzeń chorych dzieci. Liczymy na Ciebie!