Adaś jest wcześniakiem z 34tc. urodzonym w wyniku nagłego krwotoku. Przyszedł na świat przez cesarskie cięcie w stanie ciężkim, miał problem z samodzielnym oddychaniem. Na drugą dobę po porodzie Adaś trafił na OIOM w wyniku obustronnej odmy opłucnej. Jego stan był bardzo ciężki nie wiadomo było czy przeżyje. Lekarze wprowadzili go w stan śpiączki farmakologicznej, a także podłączono go do respiratora. Sporo czasu spędził w inkubatorze, odżywiał się przez sondę. Po miesiącu spędzonym w szpitalu Adaś został wypisany do domu. Przez pierwszy rok życia jego drugim domem stała się sala szpitalna, hospitalizowany był aż 13 razy.
Adaś zmaga się z silnym napięciem mięśniowym wymaga intensywnej rehabilitacji aby mógł odpowiednio się rozwijać. Zdiagnozowano u niego głęboki obustronny niedosłuch. W 11 miesiącu życia przeszedł operacje wszczepienia implantu ślimakowego (protezy słuchu) ucha prawego.
Implant sprawił, ze chłopiec reaguje na dźwięki,a dzięki intensywnej rehabilitacji w przyszłości będzie mógł mówić. Adaś jest pod stałą opieką specjalistów. Mały bohater mimo młodego wieku wiele już przeżył. Jeśli chcesz odrobinę pomoc przekaż 1% podatku lub wesprzeć darowizną Adasia, bardzo tego potrzebuje!

Wspólnie możemy zrobić więcej!!