Adaś jest wcześniakiem z 34tc. Urodzonym w wyniku nagłego krwotoku. Urodził się przez cesarskie cięcie w stanie ciężkim, miał problem z samodzielnym oddychaniem. Na drugą dobę po porodzie Adaś trafił na OIOM w wyniku obustronnej odmy opłucnej. Jego stan był bardzo ciężki. Nie wiedzieliśmy czy przeżyje. Nie mógł sam oddychać, był wprowadzony w śpiączkę farmakologiczna oraz podłączony do respiratora. Sporo czasu spędził w inkubatorze i był karmiony sonda. Po miesiącu spędzonym w szpitalu Adaś został wypisany do domu. Adaś miał silne napięcie mięśniowe dlatego był intensywnie rehabilitowany aby mógł odpowiednio się rozwijac.
U Adasia zdiagnozowano głęboki obustronny niedosłuch, co oznacza że całkowicie nie słyszy. Jedynym rozwiązaniem była operacja wszczepienia implantu ślimakowego.
Obecnie Adaś jest już po operacji, reaguje na dźwięki, jednak to kiedy zacznie mówić zależy w ogromnej mierze od intensywnej rehabilitacji.
Adaś jest pod stałą opieką specjalistów.
To w skrócie jego historia. Jeśli chcecie odrobinę pomoc i przekazać 1% podatku  to rodzice serdecznie dziękują  w jego imieniu.

Wspólnie możemy pomóc Adasiowi!!!