Ta  urocza dziewczynka ze zdjęcia to Hanna Gontarz. Dołączyła do grona do naszych fundacyjnych dzieci w 2021 roku. Hania urodziła się z wrodzoną wadą serca i przewlekłą niewydolnością krążenia. W maju 2020 roku było pierwszy raz hospitalizowana chociaż minął dopiero miesiąc od jej narodzin. Po dziesięciu dniach lekarze zlecili transport dziewczynki na Oddział Intensywnej Terapii i Anestezjologii. Ze względu na stan została zaintubowana. Ponadto lekarze wprowadzili ją w  śpiączkę farmakologiczną. Hania wiele przeszła w tym czasie; niewydolność oddechową, posocznicę i banding tętnicy płucnej. Co więcej, to była tylko jedna z wielu hospitalizacji tej dzielnej dziewczynki.

W listopadzie 2020 roku Hania przeszła dwa zabiegi korekcji anatomicznej ubytku w przegrodzie międzykomorowej i między przedsionkowej z poszerzeniem tętnicy płucnej. Niestety zabiegi nie przyniosły oczekiwanych elektów. W rezultacie, jeszcze w tym samych miesiącu Hania przeszła  operację wszczepienia stymulatora serca. Dziewczynka  jest karmiona przez sondę nosowo-żołądkową mlekiem modyfikowanym.

Ta dzielna wojowniczka na co dzień potrzebuje pomocy opiekuna  w procesie rozwoju psychofizycznego oraz podczas leczenia i rehabilitacji i jest pod opieką hospicjum domowego  Bezsprzecznie, Hania wymaga stałej i intensywnej terapii. oraz stałej kontroli stanu zdrowia. Właśnie dlatego rodzina zastępcza dziewczynki zgłosiła się do nas z prośbą o wsparcie.  Nieprzerwanie walczą o poprawę stanu zdrowia Hani.

Wspólnie mamy moc. Wesprzyjmy tę małą wojowniczkę!