Do grona naszych podopiecznych dołączył Kajetan. Chłopiec przyszedł na świat z wodogłowiem wrodzonym, hipoplazją mostowo-móżdżkową i opóźnionym rozwojem psychomotorycznym. Obecnie pozostaje pod stałą opieką poradni neurologicznej, okulistycznej rehabilitacyjnej, genetycznej i ortopedycznej.

Kajetan siedzi, nie raczkuje. Przekręca się z pleców na brzuch. Ciągła, żmudna rehabilitacja przynosi widoczne efekty. Chłopiec gaworzy, nie mówi. Pomimo wyzwań wynikających ze sprzężonej niepełnosprawności, jest dzieckiem bardzo pogodnym i kontaktowym.

Mama Kajetana, pani Kamila sama wychowuje syna. Bardzo chce by jej syn otrzymywał jak najlepszą opiekę i kompleksową rehabilitację. Wierzy, że dzięki temu w przyszłości będzie sprawny i samodzielny. Jednak na drodze do osiągnięcia tego celu pojawia się znaczna przeszkoda. Tą przeszkodą są duże koszty wynikające z leczenia i rehabilitacji Kajetana. Te koszty wykraczają po za możliwości finansowe pani Kamili.

Wspólnie możemy pomóc naszemu fundacyjnemu dziecku Kajetanowi i jego mamie w ich trudnych zmaganiach o zdrowie i sprawność.