Do grona naszych fundacyjny dzieci dołączyła Lena ze stolicy Warmii i Mazur. Świat tej roześmianej dziewczynki w 2021 roku wywrócił się do góry nogami gdy lekarze zdiagnozowali u niej padaczkę.

W skutek choroby, Lena musi regularnie borykać się z atakami padaczki. Wtedy często traci przytomność i doznaje licznych urazów. Od kilku lat, złamania czy skręcenia to codzienność Lenki. U tej dzielnej dziewczynki zdiagnozowano też m.i.n. ADHD, APD obniżony poziom uwagi słuchowej i integracji obuusznej. Deficyty w tych aspektach powodują komplikacje w codziennym życiu.  dziewczynki. U Lenki występują trudności w rozumieniu mowy i zaburzenia uwagi. Co więcej u Lenki, występują też nieprawidłowe procesy przetwarzania sensorycznego.

W skutek tych licznych schorzeń Lenka jest  pod stałą opieką licznych poradni specjalistycznych. Pozostaje chociażby pod czujnym okiem neurologa, okulisty czy rehabilitanta. Leczenie i koszty rehabilitacji Lenki wykraczają po za możliwości rodziny Lenki, dlatego zgłosili się do naszej Fundacji.

Wspólnie możemy pomóc Lence w tej nierównej walce o sprawność!