Sara, ambitna dziewczynka z temperamentem. Lubi rysować i grać w planszówki, świetnie dogaduje się z rówieśnikami. Wydawać by się mogło, że wiedzie normalne życie 10-latki, jednak nie.

Nasza superbohaterka na co dzień porusza się na wózku inwalidzkim. Dziewczynka przyszła na świat z wodogłowiem, rozszczepem kręgosłupa, przepukliną rdzeniową oraz z porażeniem kończyn dolnych. Od urodzenia zmaga się też z deformacją stóp oraz wysokim wrodzonym zwichnięciem stawów biodrowych.

Wszystkie swoje super moce skupia na codziennych ćwiczeniach. Najpierw pracuje z rehabilitantem na sali gimnastycznej, a później te same ćwiczenia próbuje odtworzyć w domu. Walczy, bo chce być sprawna, wie jak ważna, jest rehabilitacja.

Tato dziewczynki prowadzi gospodarkę, to z tego utrzymuje się rodzina, mama na co dzień opiekuje się córką. Mieszkają w domu na piętrze. Codziennie supersilny tato wnosi i znosi z piętra domu Sarę za każdym razem, kiedy jest taka potrzeba, nie mają do tego potrzebnej bardzo windy. Dziewczynka wymaga stałej rehabilitacji, sprzętu i laków, a to wszystko dużo kosztuje.

Pomóżmy rodzicom Sary w jej rehabilitacji i leczeniu. Razem możemy zrobić więcej!