Staś dołączył do grona naszych podopiecznych w grudniu 2023 roku. Chłopiec urodził się z bardzo rzadkim zespołem genetycznym Cri du Chat. W skutek tego schorzenia,  występuje ubytek fragmentu krótkiego ramienia 5 chromosomu. Obecnie, wiadomo tylko  że będzie rozwijał się wolniej od swoich rówieśników. Jednak, ubytek wielu genów z pewnością wpłynie wpłynie negatywnie na jego rozwój ruchowy i intelektualny.
Nie ma na to lekarstwa, ale najbliżsi chłopca my wierzą z całego serca, że nie ma rzeczy niemożliwych i przy intensywny wysiłku, codziennej rehabilitacji oraz w wielkiej miłości i akceptacji Staś może osiągnąć nie jeden milowy krok w rozwoju!
Najważniejsze elementem w tej skomplikowanej układance dotyczącej leczenia i rehabilitacji Stasia są w dobrze dobrane i intensywne terapie ruchowe i neurologopedyczne, które wspierające jego rozwój.
Najbliżsi Stasia są pewni pewni, że dzięki tym terapiom chłopiec pewnego dnia stanie na swoich dwóch nóżkach i będzie z tej perspektywy poznawał świąt.
Jednak na drodze do osiągniecia tego celu stają im ogromne koszty leczenia i rehabilitacji dziecka. Właśnie dlatego zdecydowali się zapisać Stasia do naszej Fundacji. By działać, bardzo potrzebują  bezcennego wsparcia darczyńców.
Wesprzyjmy Stasia i jego najbliższych w drodze do pięknego i pełnego wspaniałych przygód życia.
Wspólnie Możemy Zrobić Więcej!