Do 31 lipca w ramach kampanii DOBRO ODDAJE! potrwa akcja dobroczynna na rzecz naszych podopiecznych. Odwiedzając Hipermarket Auchan w Olsztynie masz szansę wesprzeć chore i potrzebujące dzieci z Warmii i Mazur.

Wspieraj lokalnie z Auchan podopiecznych Fundacji – Masz MOC by pomóc!

Wspieram chore i niepełnosprawne dzieci z Warmii i Mazur.

Od 8 maja 2023 roku klienci sklepu Auchan w Olsztynie  przy ulicy Sikorskiego 2 B płacąc kartą za swoje zakupy mogą przekazać mikrodatek. Przekazana kwota będzie darowizną na rzecz 515. podopiecznych Fundacji „Przyszłość dla Dzieci” w Olsztynie poprzez aplikację Donateo, wdrożoną do sieci terminali hipermarketów Auchan. W ten sposób zebrane środki wesprą dzieci, które na co dzień zmagają się z chorobami i niepełnosprawnością.

Fot. Archiwum Auchan

„Wspieraj lokalnie z Auchan” to wyjątkowa kampania z kilku powodów. Przede wszystkim dlatego, że realizując ją możemy pomóc organizacji działającej w najbliższej okolicy danego sklepu, a przez to wspieramy lokalną społeczność. To zawsze było dla nas bardzo ważne. Dodatkowo, dzięki temu, że instytucje potrzebujące wsparcia zgłaszane są przez same zespoły sklepów funkcjonujących w danym regionie. Odpowiadamy na jego bardzo konkretne potrzeby. Trzeba też podkreślić, że przeprowadzenie tej kampanii możliwe jest dzięki zaangażowaniu naszych klientów. Wielokrotnie już pokazali, że naprawdę potrafią pomagać. Wierzymy w siłę tego szczególnego połączenia ogólnopolskiego zasięgu naszej akcji z jej lokalnym charakteremmówi Hanna Bernatowicz, dyrektor komunikacji Auchan Retail Polska.

500 to liczba która chyba już na każdym robi wrażenie. Właśnie tyle potrzebujących pomocy chorych i niepełnosprawnych dzieci z całych Warmii i Mazur chroni się pod skrzydłami naszej Fundacji – Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”. A my zgodnie z nazwą staramy się im zapewnić bezpieczniejszą, zdrowszą i lepszą przyszłość. Ale oczywiście nie jesteśmy w tej pomocy sami. Fundacja to setki zaangażowanych, wspaniałych osób o otwartych sercach. Wspólna z Auchan akcja kolejny raz to udowadnia, mówi Iwona Żochowska-Jabłońska, dyrektor zarządzająca Fundacji Przyszłość dla Dzieci”. Przede wszystkim, dzięki wsparciu Klientów sklepu sfinansujemy dzieciom badania, kupimy leki, zapłacimy za specjalistyczne zabiegi i ratujące życie operacje. Sfinansujemy to, co danemu dziecku jest najbardziej potrzebne, …być może wspólnie uratujemy komuś życie – dodaje dyrektor Fundacji.

W związku z trwającą akcją każdy z klientów sklepu Auchan ma szansę pomóc. Może przekazać mikrodatek za pomocą aplikacji Donateo, w trakcie dokonywania płatności za zakupy kartą.

Oczywiście zachęcamy by w czasie zakupów w Auchan zobaczyć sesję zdjęciową naszych podopiecznych. Przede wszystkim, możecie dowiedzieć się czym każdego dnia zmagają się nasze fundacyjne dzieci. Twój miktrodatek to realna pomoc w sfinansowaniu koszów leczenia i rehabilitacji. Pamiętaj, to właśnie TY możesz im pomóc!

Gdy na terminalu wyświetli się pytanie o mikrodatek wystarczy, że wyrazisz zgodę na jego doliczenie wybierając zielony przycisk. Mikrodatek wyliczany jest automatycznie. Proporcjonalnie od kwoty należności za zakupy. Informację o tym znajdziesz też na potwierdzeniu niefiskalnym, które otrzymasz. W przypadku rezygnacji z mikrodatku w momencie płacenia należy wcisnąć przycisk z czerwonym krzyżykiem, aby wydrukować paragon.

Co więcej, zapraszamy na animacje Fundacji w Auchan

Kiedy?

  • 12.05 (piątek) godzina 13.00-16.00;
  • 19.05 (piątek) godzina 13.00-19.00,

To właśnie wtedy najmłodsi klienci sklepu będą mogli uczestniczyć w różnych atrakcjach organizowanych przez naszą Fundację. Będą na nich czekały m.in. gry i zabawy, malowanie buziek i kolorowanki. Dobra zabawa gwarantowana!

Sieć Auchan już od ponad 10 miesięcy wspiera działania charytatywne wykorzystując technologię Donateo offline. Do tej pory, klienci sklepów w wygodny i bezpieczny sposób mogli przekazać środki na rzecz Banków Żywności, Komitetu Ochrony Praw Dziecka, Fundacji Unaweza oraz Fundacji Happy Kids.

Akcja dobroczynna jest częścią ogólnopolskiej kampanii „Wspieraj lokalnie z Auchan” na rzecz 30 fundacji i stowarzyszeń non-profit realizowanej w sklepach sieci w całej Polsce. W ramach projektu mikrodatki przekazane przez klientów sklepów Auchan są łączone ze zbiórką na stronie Pomagam.pl. Jest to innowacyjna w skali Polski formuła wsparcia organizacji pomocowych, której realizacja jest możliwa dzięki partnerskiemu programowi CSR Auchan, Fundacji Pomagam.pl i Donateo.

Może Cię też zainteresować:

Każde marzenie jest wyjątkowe

#WspólnieMożemyZrobićWięcej

Bądź z nami na bieżąco, obserwuj nas na FACEBOOKU