Również w tym roku w kwietniu XX Bieg Jakubowy zawita do Olsztyna. Ponownie możesz wybrać ścieżkę charytatywną by pomóc naszym fundacyjnym dzieciom. Zarejestruj się już dziś.

Kwietniowy bieg ulicami olsztyńskiej starówki ponownie będzie miał wydźwięk dobroczynny. Zawodnicy biegu będą mogli wspomóc chore i niepełnosprawne dzieci z Warmii i Mazur.


XX BIEG JAKUBOWY
:

KIEDY: 16 kwietnia 2023, start biegu głównego o 13:00.
GDZIE: Start i meta: starówka w Olsztynie

Chociaż bieganie to po prostu frajda, endorfiny i rywalizacja Bieg Jakubowy, który współorganizuje nasza fundacja, po raz kolejny będzie miał jeszcze jedno bardzo ważne zadanie spełnienia! Pomoże zapewnić realne wsparcie chorym i niepełnosprawnym dzieciom z Warmii i Mazur w ich niekończącej się batalii o zdrowie i sprawność.

XX Bieg Jakubowy: Jak pomóc dzieciom?

Zarejestruj się na stronie biegu.

Przekaż dychę, 25 złotych lub 5 dych naszym fundacyjnym dzieciom!

Masz Moc! To TY decydujesz.

Co więcej macie sporo czasu na rejestrację , bo zapisy w formie elektronicznej potrwają do dnia 12.04.2023 r., do godziny 23.30. lub do wyczerpania limitu dostępnych pakietów startowych.

Chciałbyś, aby ten aktywny dla Ciebie dzień, niósł wsparcie potrzebującym dzieciom z Warmii i Mazur? Pobiegnij charytatywnie w XX Biegu Jakubowym, a tym samym pomóż wrócić do zdrowia naszym małym podopiecznym. My bez wątpienia będziemy Ci gorąco kibicować i czekać na Ciebie na mecie!

Baw się i pomagaj z nami!

Więcej informacji na temat biegu znajdziesz na stronie wydarzenia.

Wspólnie Możemy Zrobić Więcej!

Fot. organizator wydarzenia

Tak biegaliśmy i pomagaliśmy w ubiegłych latach:

XVIII Bieg Jakubowy w stolicy Warmii i Mazur. Pobiegli by pomóc

Bądź z nami na bieżąco, obserwuj nas na FACEBOOKU