Zastanawiasz się jak rozliczyć PIT? Pamiętaj, że tym małym gestem możesz zrobić coś wielkiego. Przekazując 1,5% podatku pomagasz chorym i niepełnosprawnym dzieciom z Warmii i Mazur. Pokaż, że masz MOC!

Masz siłę, masz moc i 1,5% podatku, by razem z nami zawalczyć o przyszłość 500. chorych maluchów. Zrób to!

Dowiedź się jak rozliczyć PIT tak by pomóc 2-letniej Hani z okolic Szczytna i jej 500 koleżankom i kolegom

Ta mała dziewczynka ze zdjęcia, o najbardziej przejmującym spojrzeniu na świecie, to Hania. Dlaczego ma taki wzrok? Bo mimo tego, ze ma dopiero dwa lata, przeżyła więcej niż niejeden dorosły. Hanię wiele razy wyszarpywano z objęć śmierci. Ze względu na wadę serca była już wielokrotnie operowana, intubowana i wprowadzana w śpiączkę farmakoloficzną. Hania ma wszczepiony stymulator serca i jest karmiona przez sondę. Wychowuje się w rodzinie zastępczej i jest pod stałą opieką hospicjum domowego.

Z Mikołajem los również nie obszedł się łaskawie. Malec żyje z zespołem Downa, co osłabia jego serce. Ma kochającą mamę, ale tylko mamę – tata Mikołaja już nie żyje. Chłopiec wymaga stałej opieki i rehabilitacji.

Jeśli zapytasz nas, dlaczego na świecie jest tyle niesprawiedliwości, tyle chorych i niepełnosprawnych dzieci, to niestety w żaden zadowalający sposób Wam na to pytanie nie odpowiemy…Ale jeśli zapytasz nas, jak takim dzieciom można pomóc, jak realnie odmienić ich los – to tu odpowiedź jest prosta. Przekaż 1,5% podatku. Pokaż, że masz MOC! Pamiętaj, że fundacyjne dzieci dzieci czekają na twoją pomoc!

Twoje 1,5% może uratować zdrowie i życie dzieci! Wpisz KRS0000148747 i bądź świadomy swego wyboru.

Wspólnie Możemy Zrobić Więcej!

Bądź z nami na bieżąco, obserwuj nas na FACEBOOKU