Niebawem  po raz kolejny odbędzie się charytatywny maraton Zumby. Zapisz się już teraz! Pod koniec sierpnia na Plaży miejskiej w Olsztynie ponownie zagości pozytywna energia!  Dołącz do nas i wesprzyj naszych podopiecznych!

Fundacyjny maraton Zumby już po raz piąty da możliwość mieszkańcom Olsztyna i nie tylko połączyć dobrą zabawę z pomaganiem dzieciom i młodzieży z Warmii i Mazur.

Niektóre aspekty tego wydarzenia pozostają bez zmian.

Spotykamy się pod koniec lata, tym razem 29 sierpnia w godzinach 12-15, na boisku do koszykówki na terenie Centrum Rekreacyjno-Sportowym Ukiel w Olsztynie. Ponadto, wolontariusze zapewnią gry i zabawy dla najmłodszych. Oczywiście, cała kwota darowizny będzie przeznaczona by pomóc podopiecznym naszej fundacji.

Jednak ze względu na obecną sytuację trochę się pozmieniało.

Chcesz spróbować swoich sił w maratonie Zumby?

Jeśli twoja odpowiedź brzmi twierdząco, to świetnie!

Jednak zanim pojawisz się na plaży by dać się ponieść się muzyce zarejestruj swój udział.

Wypełnij formularz i wpłać darowiznę.

Stosujemy  się do obowiązujących przepisów sanitarnych i rozporządzeń Ministra Zdrowia. Prosimy abyście  przestrzegali zasad bezpieczeństwa. W rezultacie, wymagana jest rejestracja udziału z wyprzedzeniem.

Dlatego już dziś zadeklaruj swoją obecność i  przekaż przynajmniej 30 złotych dla podopiecznych Fundacji „Przyszłość dla Dzieci” w ramach udziału każdego uczestnika. Nie ma ograniczeń wiekowych.

Zabierz ze sobą na plażę sportowy strój, wygodne buty i zapał do tańca.

Podczas maratonu do tańca i dobrej zabawy zachęcać będą instruktorzy: Maciej REMMIC Remiszewski, Monika Zdunek, Beata Rosińska, Joanna Riabczenko i Michał Młyński.

Chociaż przyszło nam się zmierzyć z nowymi okolicznościami, jedna sprawa pozostaje bez zmian: chore i niepełnosprawne dzieci z Warmii i Mazur dalej potrzebują pomocy  w zmaganiach o zdrowie i samodzielność. Ich potrzeby  nie skończyły wraz z przyjściem pandemii. Jednak dobra wiadomość jest taka, że to właśnie TY możesz im pomóc.

Masz moc!

Potańcz z nami na plaży dla fundacyjnych maluchów.

Nasze wydarzenie zostało objęte honorowym patronatem Prezydenta Olsztyna Piotra Grzymowicza.

Przeczytaj więcej o wydarzeniu:

Ćwiczyli, tańczyli i pomagali!

Wytańczyli 2 tysiące dla maluchów [WIDEO]