Cześć, pozwólcie, że się wam przedstawię. Nazywam się Filip. Moi rodzice zapisali mnie do Fundacji ,,Przyszłość dla Dzieci”  w lutym 2024 roku. Dlatego, że lekarze zdiagnozowali u mnie kilka chorób i schorzeń.

Od razu przyszedłem na ten świat z wadami układu moczowego. Jednak to był dopiero początek… Miesiąc później trafiliśmy na Oddział Patologii Nowotworów, bo lekarze znaleźli złośliwy guz na mojej prawej nerce. Wszystko potoczyło się szybko… 9 grudnia 2021 roku odbyła się operacja. Lekarze usunęli mi nerkę, i jeszcze w tym samym miesiącu… chemioterapia.

Teraz, odwiedzam lekarzy co trzy miesiące na kontrolę. Ci super lekarze trzymają rękę na pulsie i o wszystkim informują moich rodziców.

Wiesz co? To jeszcze nie wszystko. Z czasem okazało się, że potrzebuję dodatkowej rehabilitacji, bo wystąpiły u mnie zaburzenia integracji sensorycznej. Mama Filipa codziennie opiekuje się synkiem, a tata jest jedynym żywicielem rodziny.

Właśnie dlatego rodzice zapisali mnie do Fundacji, bo koszty mojej leczenia i rehabilitacji są ogromne.

Teraz nie tylko mam ponad 500 koleżanek i kolegów, ale mam nadzieję, że mogę liczyć na pomoc dobrych ludzi takich jak TY!

_

Masz MOC!

Wesprzyj najbliższych i Filipa w ich trudnych zmaganiach o samodzielność tego małego wojownika.

Dołącz do nas! Wspólnie Możemy Zrobić Więcej!