Razem z państwem możemy spełnić gwiazdkowe marzenia dzieci z Fundacji ,,Przyszłość dla Dzieci”. Sprawić by ich święta były radosne i pełne prezentów. Aby chociaż w ten czas dzieci nie myślały o chorobie. Dlatego dołączcie do nas i podarujcie dzieciom wspaniałe święta!

Wpłacam na prezenty dla dzieci!

Przygotuj razem z nami fundacyjnym dzieciom prezenty!

Weź udział w świątecznej akcji!

Święta Bożego Narodzenia to czas dzielenia się radością i miłością. Czas,który kojarzy się z domowym ciepłem i przywodzi na myśl najpiękniejsze chwile. To czas obdarowywania się prezentami. Podczas akcji „Gwiazdka z Przyszłością” organizowanej przez Fundację „Przyszłość dla Dzieci” zbierane są pieniądze, produkty, dzięki którym chore i niepełnosprawne dzieci z naszego regionu dostaną świąteczne podarunki.

Dzięki tej akcji 500 paczek z prezentami trafi do naszych podopiecznych.

Wspólnie z Wami możemy zadbać o to, żeby dziecięca radość wypełniła Warmię, Mazury i Powiśle. Razem z życzeniami zdrowia przekażemy także potrzebne leki i fundusze na rehabilitację. Zrobimy też wszystko, żeby nasze fundacyjne dzieciaki miały okazję do chwili zwyczajnej, niefrasobliwej zabawy. Do naszej akcji dołączają kolejne osoby, szkoły, firmy i instytucje, które chcą pomóc. Pozwala to wierzyć, że wiele w nas dobra, którym chcemy się dzielić

Do akcji włączyło się już kilka placówek oświatowych z regionu. Jedną z nich jest SP 25 w Olsztynie. Uczniowie, ich rodzice i nauczyciele zorganizowali zbiórkę pieniędzy. Wpłacili już 2200 zł. Ale to nie wszystko, uczniowie bardzo zaangażowali się w akcję świąteczną, w planach mają jeszcze organizację kiermaszu świątecznego 3 grudnia

Młodzież z regionu chce pomagać maluchom!

Angażujemy się w akcję Fundacji z potrzeby serca. O młodzieży mówi się często, że siedzi cały czas z nosami w smartfonach, w internecie, że młodzi ludzie są mało aktywni. I my chcieliśmy ten obraz odczarować. Bo młodzież jest bardzo kreatywna, wrażliwa i dobra. Młodzi ludzie też chcą być potrzebni. A zaangażowanie się w wolontariat jest najlepszym sposobem, aby pokazać im, że mogą zrobić wiele dobrego dla innych. Niezbędni im są jednak dorośli, którzy będą dla nich kierunkowskazami i partnerami — tłumaczy pani Anna Tomaszewicz z SP 25 w Olsztynie.

— Zaplanowaliśmy kiermasz świąteczny, uczniowie już przygotowują stroiki i ozdoby świąteczne, które można będzie kupić, a zebrane pieniądze zasilą gwiazdkową zbiórkę Fundacji. Rodzice bardzo im kibicują i wspierają. Dzieci mają rozeznanie jeśli chodzi o cel zbiórki i chętnie pomagają podopiecznym Fundacji. Sprawia to ogromną przyjemność dzieciom, rodzi- com i nauczycielom. Wiemy, że dobro wraca, a w czasie świąt nikt nie powinien być smutny, zwłaszcza dzieci.

Pani Kamila Łagowska, właścicielka Gabinetu kosmetycznego „Kwintesencja Kobiecości” w Olsztynie, po raz kolejny wspiera akcję Fundacji. Od lat angażuje się w pomoc chorym maluchom wspierając różne akcje. Tym razem przekazała na ten cel voucher na zabieg kosmetyczny.

— Zawsze uważałam, że warto pomagać, bo dobro, które dajemy innym, do nas wraca — mówi pani Kamila.

— Jestem mamą dwójki dzieci i bardzo chciałabym, żeby każde dziecko było szczęśliwe. Los chorych dzieci nie jest mi obojętny, a okres przedświąteczny szczególnie porusza moje serce. Budzi w ludziach dobro i bezinteresowność. Uważam, że jeśli tylko możemy, powinniśmy dzielić się z innymi. Uważam, że życie jest pełne niespodzianek. Nigdy nie wiadomo, czy sami nie będziemy potrzebowali takiej pomocy. Zachęcam do dzielenia się z innymi dobrem. Każdy z nas może włączyć się w gwiazdkową akcję pomocy, wszyscy możemy coś dać od siebie. Radość dzieci będzie dla nas największą nagrodą!

Chcesz oficjalnie zostać Świętym Mikołajem?

Nic prostszego! Polub stronę Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”, zgłoś się do udziału w naszym wydarzeniu Gwiazdka z Przyszłością, a magia tych świąt zostanie z Tobą aż do następnego Bożego Narodzenia!

— Wpłać pieniądze, zorganizuj kiermasz w swojej szkole, utwórz urodzinową zbiórkę na Fejsie, powieś plakat, postaw naszą skarbonkę w swoim salonie, sklepie czy restauracji i włącz się w Gwiazdkę z Przyszłością mówi Agnieszka Terebiłów z Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”. Masz ochotę zrobić coś niezwykłego i pomóc chorym maluchom z Warmii i Mazur? Napisz do nas, zadzwoń bądź wpadnij na kawę, a powiemy Ci jak to się robi — dodaje koordynatorka akcji.

Datki na świąteczne upominki można przekazać wpłacając na zbiórkę na stronie internetowej Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”. Dzięki naszej wspólnej pomocy dzieci z naszej Fundacji najbliższe święta będą mogły spędzić w beztroskiej, pełnej uśmiechów atmosferze. Wspomóż fundacyjne dzieci i wpłać darowiznę wchodząc na stronę lub na konto: 58 1240 1590 1111 0000 1453 6887 z dopiskiem: Gwiazdka z Przyszłością.

Joanna Karzyńska

Magdalena Sosnowska

Dowiedz się więcej:

Ogłaszamy nadejście świąt! Pomagając sprawiasz, że są magiczne!

Gwiazdka z Przyszłością. Podarujmy dzieciom udane święta!

Logo Fundacji "Przyszłość dla Dzieci"

Bądź z nami na bieżąco, obserwuj nas na FACEBOOKU